Fundraiser

Oblastní charita Hradec Králové (MPSV)

Místo práce
Komenského 266, 500 03 Hradec Králové, Okres Hradec Králové
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-01
Mzdové podmínky (brutto)
17500 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Specialisté v oblasti podnikové ekonomie (26312)

Pracoviště a kontakty

Firma:Oblastní charita Hradec Králové, IČ 45979855
Pracoviště:Komenského 266/3, 500 03 Hradec Králové 3

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2017-05-01
Mzdové rozpětí:od 17500 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:FUNDRAISER
- pracovní poměr na dobu určitou s výhledem na pokračování v případě oboustranné spokojenosti, jednosměnný provoz
OBLASTNÍ CHARITA HRADEC KRÁLOVÉ vyhlašuje výběrové řízení na pozici: FUNDRAISER
Náplň práce: Pracovník/ pracovnice na pozici - fundraiser - aktivně navazuje nové kontakty s dárci (jednotlivci i firmami), jedná s nimi, soustavně udržuje stávající kontakty. Spolupráci s dárci systematicky eviduje. Tvoří a naplňuje dlouhodobou fundraisingovou strategii. Týmově spolupracuje, komunikuje v rámci OCH HK. Je zodpovědný za udržování dobrých vztahů OCH HK s dárci a s veřejností, podílí se na šíření dobrého jména organizace.
Požadujeme:
- vzdělání: VŠ, VOŠ, SŠ
- praxe, zkušenosti v oblasti fundraisingu pro NNO výhodou
- ztotožnění se s hodnotami charity (Etický kodex Charity ČR) a s její činností
- pohotovost, pružnost, schopnost improvizace, tvořivost
- spolehlivost, vytrvalost, systematičnost
- samostatnost v plánování i práci, schopnost týmové spolupráce
- komunikační dovednosti (empatie, takt, reprezentativní vystupování, schopnost naslouchat, sebedůvěra, schopnost požádat, vyjednávat, argumentovat)
- uživatelská znalost práce na PC, výborná znalost psaného projevu
- bezúhonnost
- aktivní řidič, znalost alespoň jednoho cizího jazyka
- znalost sociálních služeb a charitního prostředí výhodou, práce v NNO výhodou
Nabízíme:
- tvořivou a samostatnou práci
- pracovní poměr na dobu určitou (1 rok), s výhledem pokračování v případě oboustranné spokojenosti
- zázemí stabilní neziskové organizace, přátelský tým
- 5 týdnů dovolené, stravenky
V případě zájmu zašlete do 17. 4. 2017 na adresu [email protected] následující dokumenty:
- strukturovaný životopis obsahující údaje o Vašich profesních předpokladech a kontakty na osoby, které mohou poskytnout reference o Vašem předchozím pracovním působení
- motivační dopis
- krátkou úvahu na téma "Jak získám a udržím nové dárce?" (max. 1 strana A4)
O Vašem postupu do druhého kola výběrového řízení budete vyrozuměni do 19. 4. 2017.
Předpokládaný termín druhého kola výběrového řízení - pátek 21. 4. 2017.
Předpokládaný termín nástupu od 1. 5. 2017 (nebo dle domluvy).
Bližší informace na www.charitahk.cz nebo na tel. č.: 495 516 098, 773 621 380, 774 516 098

Poslední změna:2017-03-31, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Hradec Králové

číslo volného místa: 12435440741

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B