Pracovník/ce v sociálních službách

Oblastní charita Kroměříž (MPSV)

Místo práce
Ztracená 63, 767 01 Kroměříž, Okres Kroměříž
plný úvazek
Termín nástupu
2017-04-01
Mzdové podmínky (brutto)
15000 - 15000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ostatní specialisté v oblasti sociální práce (26359)

Pracoviště a kontakty

Firma:Oblastní charita Kroměříž, IČ 18189750
Pracoviště:Ztracená 63/1, 767 01 Kroměříž 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2017-04-01
Mzdové rozpětí:od 15000 do 15000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:pracoviště Kroměříž (Kontaktní centrum Plus pro uživatele drog a jejich blízké)
- Požadujeme - střední škola s maturitou, kurz pracovníka v sociálních službách výhodou
- Osobnostní předpoklady - psychická odolnost a emoční stabilita, komunikační dovednosti, rozhodnost, samostatnost, zodpovědnost, flexibilita, organizační schopnosti, iniciativa, týmová spolupráce
- Dovednosti a znalosti - základní povědomí o účincích drog, základní povědomí o sociálních službách, stylistické schopnosti, dobrý písemný projev, práce na PC (MS Office) a práce s internetem
- Nabízíme - pravidelnou pracovní dobu, 25 dní dovolené, zajímavou a nestereotypní práci s lidmi, práci ve zkušeném a stabilním týmu, podporu při zaškolování, osobní i profesní růst, další vzdělávání, práci v certifikovaném zařízení se 17ti letou tradicí, odbornou týmovou i individuální supervizi, nástupní mzda 15 000 Kč + po zkušební době osobní ohodnocení, datum nástupu květen, červen 2017

- Strukturovaný životopis zasílejte elektronicky na email [email protected]
do 15. 3. 2017. Přihlášením a zasláním požadovaných dokumentů uchazeči souhlasí se zpracováním osobních údajů pro potřeby výběrového řízení.
Vyhlašovatel výběrového řízení si vyhrazuje právo jej zrušit kdykoliv v jeho průběhu nebo nevybrat žádného z přihlášených uchazečů/uchazeček.

Poslední změna:2017-02-25, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Kroměříž

číslo volného místa: 12227390776

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC
Práce s PC - internet a elektronická pošta