Pracovníkl v sociálních službách

Oblastní charita Most (MPSV)

Místo práce
Osecká 794, 419 01 Duchcov, Okres Teplice
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-01
Mzdové podmínky (brutto)
14000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Sociální pracovníci v oblasti péče o děti a mládež (34125)

Pracoviště a kontakty

Firma:Oblastní charita Most, IČ 70828920
Pracoviště:Oblastní charita Most 002, Osecká 794/1, 419 01 Duchcov

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Nižší střední odborné
Pracovní poměr:od 2017-03-01
Mzdové rozpětí:od 14000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Oblastní charita Most- Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež Zastávka
Náplň práce: pracovník v sociálních službách- práce v nízkoprahovém zařízení pro děti a mládež zaměřená na cílovou skupinu dětí ve věku 6 - 15 let, které jsou ohroženy sociálně nežádoucími jevy nebo žijí rizikovým způsobem života.
Požadujeme:
- komunikační předpoklady, schopnost pracovat samostatně i v týmu, - motivaci pro práci s lidmi ohroženými sociálním vyloučením, bezúhonnost, - znalost a dovednost metod a technik práce využívaných v nízkoprahových sociálních službách pro děti a mládež, schopnost otevřené komunikace s klienty na různá témata, - přijímání klientů napříč celým spektrem cílové skupiny,
- znalost vlastních hranic a schopnost zacházení s nimi, - znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook, práce s internetovou sítí), - výhodou kurz pracovníka v sociálních službách
Nabízíme:
příjemné pracovní prostředí, odborné zaškolení, vstřícnou personální politiku a kulturu organizace, kreativní zaměstnání, práci v profesionálním týmu, práce pod supervizí, další vzdělávání v oboru
Obsah přihlášky: strukturovaný životopis s uvedením profesních předpokladů, včetně kontaktních údajů a údajů o odborných znalostech a dovednostech, prohlášení uchazeče v následujícím znění: Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu podkladů pro přihlášku do výběrového řízení dávám, ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, souhlas k jejich zpracování
Zájemci o pracovní pozici pracovník v sociálních službách zašlou přihlášky do výběrového řízení e-mailem. Vybraní zájemci budou pozváni k osobnímu pohovoru, který se bude konat průběžně dle zaslaných přihlášek. Nástup možný od 1. 1. 2017.
Další informace o naší organizaci a poskytovaných službách naleznete na www.charitamost.cz

Poslední změna:2017-02-28, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Teplice

číslo volného místa: 11807740743

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity