Komunitní pracovník

Oblastní charita Šluknov (MPSV)

Místo práce
Farní 154, 407 77 Šluknov, Okres Děčín
plný úvazek
Termín nástupu
2016-12-01
Mzdové podmínky (brutto)
18000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ostatní specialisté v oblasti sociální práce (26359)

Pracoviště a kontakty

Firma:Oblastní charita Šluknov, IČ 73635502
Pracoviště:Farní 154, 407 77 Šluknov

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2016-12-01
Mzdové rozpětí:od 18000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol
Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Jiné výhody, průběžné vzdělávání

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Oblastní charita Šluknov
Farní č.p. 154
407 77 Šluknov.
Upřesnění pracovního místa: Pracovník pro komunitní práci ve Šluknově.
Nabízíme smysluplnou práci na celý nebo zkrácený úvazek, skvělý kolektiv, zajímavé finanční ohodnocení, pomoc při hledání bydlení, další vzdělávání, supervize.
Požadujeme min. SŠ vzdělání, zkušenosti v sociální práci nebo podobných činnostech, organizační schopnosti, samostatnost, zodpovědný přístup.
Životopis a motivační dopis nebo případné dotazy zasílejte na [email protected]
Vybrané zájemce pozveme k osobnímu setkání.

Poslední změna:2016-12-30, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Rumburk

číslo volného místa: 11907580709

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou