Sociální pracovník/ce

Oblastní charita Sušice (MPSV)

Místo práce
Havlíčkova 110, 342 01 Sušice, Okres Klatovy
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-01
Mzdové podmínky (brutto)
16000 - 20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ostatní pracovníci osobní péče ve zdravotní a sociální oblasti jinde neuvedení (53299)

Pracoviště a kontakty

Firma:Oblastní charita Sušice, IČ 64388441
Pracoviště:Oblastní charita Sušice - středisko, Havlíčkova 110, Sušice I, 342 01 Sušice 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vyšší odborné
Pracovní poměr:od 2017-03-01
Mzdové rozpětí:od 16000 do 20000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Do našeho profesionálního týmu do střediska v Sušici hledáme kolegyni/kolegu pro práci v ambulantních a terénních sociálních službách.
Nabízíme smysluplnou práci na celý pracovní úvazek a možnost profesního růstu s prostorem pro uplatnění vlastních nápadů v organizaci s dlouholetou tradicí.
Požadujeme: splnění předpokladů pro výkon práce sociálního pracovníka dle § 110 zákona č. 108/2006 Sb., řidičský průkaz sk. B, orientace v systému sociálního zabezpečení v ČR, organizační schopnosti, psychická odolnost, flexibilita, empatie, vstřícný přístupu k uživatelům služeb, samostatnost, zodpovědnost, organizační schopnosti, spolehlivost, empatii, komunikační dovednost. Výhodou je praxe v sociálních službách.
Žádost, životopis a motivační dopis zašlete emailem na [email protected]
Kontaktní osoba: Mgr. Olga Hynoušová e-mail.: [email protected]
Vybraní zájemci budou pozváni k pohovoru.

Poslední změna:2017-01-19, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Klatovy

číslo volného místa: 12021370730

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání