Pracovník úklidu

Oblastní charita Ústí nad Labem (MPSV)

Štefánikova 246, 400 01 Ústí nad Labem, Okres Ústí nad Labem
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
2014-10-01
Mzdové podmínky (brutto)
4500 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech (9112)

Pracoviště a kontakty

Firma:Oblastní charita Ústí nad Labem, IČ 44225512, http://www.charitausti.cz
Pracoviště:Oblastní charita Ústí nad Labem - Dům Samaritán, Štefánikova 246/1, Klíše, 400 01 Ústí nad Labem 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný nebo zkrácený
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2014-10-01
Mzdové rozpětí:od 4500 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Plný /zkrácený pracovní úvazek (20 hod./týden).
Požadované vzdělání: středoškolské vzdělání, střední odborné, vyučení. Nutností je osvědčení o absolvování akreditovaného kurzu "Pracovník v sociálních službách" (dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách).
Požadované dovednosti a osobnostní předpoklady: motivace k práci v zařízení pro osoby bez přístřeší, psychická stabilita, schopnost empatie , schopnost týmové spolupráce, trestní a morální bezúhonnost, zdravotní způsobilost, samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost.
Nabízíme: zaměstnání na zkrácený úvazek (vhodné i pro studenty, důchodce a invalidní důchodce), příjemné pracovní prostředí, skvělý kolektiv, mzdové ohodnocení ve výši od 4.500 Kč.
V případě zájmu nás kontaktujte pouze na e-mailu (prosíme, netelefonujte). Profesní životopis a motivační dopis zašlete nejpozději do 26. 8. 2014 na: [email protected].
Výběrové řízení je dvoukolové, v první kole proběhne výběr na základě zaslaného životopisu a motivačního dopisu. V druhém kole budou vybraní kandidáti pozváni k přijímacímu pohovoru.

Poslední změna:2014-08-19, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ústí nad Labem

číslo volného místa: 7786820792

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání