Referent/ka prodeje zájezdů

OCEAN CZ, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
A. Křížka 141, 389 01 Vodňany, Okres Strakonice
plný úvazek
Termín nástupu
2014-10-01
Mzdové podmínky (brutto)
12000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Úředníci cestovních kanceláří a agentur (42212)

Pracoviště a kontakty

Firma:OCEAN CZ, s.r.o., IČ 28084161
Pracoviště:OCEAN CZ, s.r.o. - pracoviště Vodňany, A. Křížka 141, Vodňany I, 389 01 Vodňany

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2014-10-01
Mzdové rozpětí:od 12000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:CESTOVNÍ KANCELÁŘ OCEAN PŘIJME DO HLAVNÍHO PRACOVNÍHO POMĚRU REFERENTKU /REFERENTA PRODEJE ZÁJEZDŮ.
NÁPLŇ PRÁCE:
- PRODEJ ZÁJEZDŮ A OBSLUHA CESTOVNÍ KANCELÁŘE
- AKTIVNÍ VYHLEDÁVÁNÍ NOVÝCH KLIENTŮ A KOMUNIKACE SE STÁLÝMI KLIENTY
- VEDENÍ ADMINISTRATIVY A EVIDENCÍ
- OBSLUHA REZERVAČNÍCH SYSTÉMŮ
POŽADUJEME:
- MIN. SŠ VZDĚLÁNÍ S MATURITOU
- PRAXE V OBORU VÝHODOU(CESTOVNÍ RUCH)
- PRAXE V OBLASTI PRODEJE A OBCHODU
- VÝBORNÉ KOMUNIKAČNÍ SCHOPNOSTI PŘI JEDNÁNÍ S KLIENTEM
- SPOLEHLIVOST A SAMOSTATNOST
- KULTIVOVANÉ VYSTUPOVÁNÍ A VZHLED
- ZNALOST PRÁCE NA PC MICROSOFT OFFICE, BĚŽNÉ UŽIVATELSKÉ PROGRAMY
- ZNALOST JAZYKA VÝHODOU
NABÍZÍME:
- VELKÉ MOŽNOSTI SEBEREALIZACE A UPLATNĚNÍ
- HLAVNÍ PRACOVNÍ POMĚR PO-PÁ 8:30-17:00
- PROSTŘEDÍ ÚSPĚŠNÉ A DÁLE SE ROZVÍJEJÍCÍ SPOLEČNOSTI
- SPOLUPRÁCE S MLADÝM KOLEKTIVEM
- MOTIVAČNÍ BONUSOVÉ FINANČNÍ OHODNOCENÍ
- STUDIJNÍ CETSY DO ZAHRANIČÍ
MÍSTO PRACOVIŠTĚ VODŇANY. NÁSTUP DLE DOHODY, ŘÍJEN 2014.
V PŘÍPADĚ ZÁJMU ZAŠLETE SVOJI ŽÁDOST A ŽIVOTOPIS NA E-MAIL:[email protected]
POD PŘEDMĚTEM: VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ CK OCEAN VODŇANY 2014 A SVÉ JMÉNO
ŽÁDOSTI POSÍLEJE DO 1: KOLA VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ DO 10.8.2014 na uvedený e-mail.

Poslední změna:2014-07-29, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Strakonice

číslo volného místa: 7712770798

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou