Obchodník po telefonu - B2B

Ofertis s.r.o.

Místo práce
Václavské náměstí 780/18, 11000 Praha 1, Hlavní město Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
35000 - 65000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Za co tě budeme platit:

- Za navolávání firemních klientů z interní databáze.
- Jednoduchý prodej firemních produktů (více na ofertis.cz)

Zaměstnanecké výhody, benefity

A co my máme pro tebe, pokud se staneš jedním z nás?

- Hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou v úspěšné firmě.
- Výborná dostupnost.
- Osobní ohodnocení nad rámec provizí až do výše 30 000 Kč.
- Fixní plat 18 000 Kč - 20 000 Kč podle dosažených zkušeností.
- Provize z prodeje - maximální výše výdělku není limitována.
- V případě, že prokážeš obchodní talent, můžeš se stát součástí speciálního elitního týmu, který rozjíždí nové projekty.
- Možnost vypracovat se do dalších pozic - kariérní růst na Teamleadra.
- Pracovní doba 7:30 - 16:00. V pátek máme jenom do 15:00.
- 4 týdny dovolené a navíc sick days

Co bys měl/a ještě vědět, než mi pošleš životopis?
- Máme tu trenéra, který se bude starat o Tvůj rozvoj a pomůže ti růst.
- Každý den si hrajeme a soutěžíme o různé ceny.
- K pracovní době přistupujeme podle dosahovaných výsledků flexibilně.
- V práci se rádi bavíme, neradi děláme přesčas a nepokutujeme za nesmysly.
- K platu náleží stravenky v hodnotě 110 Kč za odpracovaný den.
- Máme rádi dobrou kávu, a proto tu máme k dispozici kávovary, které ti připraví různé druhy dle chuti.
- Rádi se bavíme, a tak každý kvartál zakončíme pořádnou party.
- Plníme svoje sliby a to, co tady píšeme, je naše denní realita.
- více informací na www.ofertis.cz

Informace o náboru

Pošli mi životopis pokud:

- Rád/a telefonuješ a mluvíš s lidmi - žádné call skripty, prostě přirozený projev.

- Počítač je tvůj kámoš nebo aspoň vzdálený příbuzný.

- Jsi schopen pracovat na hlavní pracovní poměr.

- Tvoje mluva je normální, bez řečových vad a plynule česká.

- Tvůj pravopis vykazuje známky dokončené základní školy :)

- Chceš skutečně pracovat

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) nebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatní znalosti

Microsoft Word - Základy

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Ofertis s.r.o. přináší na český trh své know how již několik let a díky tomu pomáhá firmám růst a udržet krok s konkurencí.

Základní vizí společnosti je podporovat rozvoj firem za pomoci inovativních řešení v oblasti online marketingu tak, aby dokázaly vytěžit veškerý potenciál, který tento obor skýtá.

Jsme přísní na kvalitu našich produktů a pyšní na tým, který se podílí na jejich tvorbě a finálním doručení zákazníkovi.

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců
ID: 3166088  Datum zveřejnění: 21.8.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 35000 - 65000 Kč