Obchodník

OFIR-JULIO TABI s.r.o.

Litujeme, společnost nabízející danou pracovní pozici ukončila zveřejnění nabídky na stránce z důvodu získání dostatečného počtu kandidátů anebo obsazení volné pracovní pozice.

Děkujeme za pochopení.

Zobrazit podobné nabídky

  • Miesto práce: Slovenská republika, Česká republika, Maďarsko, Rakúsko
  • Ponúkaný plat (brutto): pri osobnom pohovore
  • Termín nástupu: 01.09.2012
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
obchodovanie (nakupovanie) materiálu pre spoločnosť, cestovanie za zákazníkmi
Iné výhody
služobné vozidlo, refinancovanie cestovných nákladov, individuálny prístup k pracovníkovi, flexibilná pracovná doba

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
študent strednej školy
Znalosti
Jazykové znalosti:
Anglický jazyk - aktívne alebo Nemecký jazyk - aktívne
Vodičský preukaz
B
Od uchádzača sa očakáva flexibilita, samostatnosť pri riešení úloh, vlastné rozhodovanie, distingvovaná komunikácia so zákazníkom, loajalita voči spoločnosti, schopnosť učiť sa nové veci a prijímať nové informácie, asertivita

Spoločnosť OFIR - Julio TABI s.r.o. bola založená v roku 1998. Je autorizovanou spoločnosťou v oblasti nakladania s odpadmi. Hlavnou činnosťou je spracovávanie vyradených elektrických a elektronických zariadení, a priemyselného odpadu z elektrotechnickej výroby. Spracovaním akéhokoľvek množstva odpadu je možné získať hodnotné suroviny, opätovne použiteľné pre výrobu nových výrobkov. Naše hodnoty sú preto jednoznačné: Ekológia - Efektivita - Financie.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Iné služby
Uchádzač si dohodne termín osobného pohovoru osobitne na uvedenom tel. čísle. Životopis pošle na e-mail ofir@ofir.sk, motivačný list je vítaný.
Lehota 460 Zobrazit na mapě
95136 Lehota
ID: 1302763   Datum zveřejnění: 27.7.2012
Váš komentář k pracovní nabídce

neuvedený
Přidat komentář

Přidání komentáře k nabídce

Obchodník