Recepční a zdravotní sestra

OFTUM Bohemia s.r.o.

Místo práce
Na strži 1702/65, 140 00 Praha 4, Praha
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), živnost
Termín nástupu
01.09.2017
Mzdové podmínky (brutto)
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jedná se o jednu pracovní pozici, jejíž náplní je sesterská činnost a administrativní asistence na recepci. Práce je pestrá a vhodná pro uchazeče se širším profesním záběrem. Ohodnocení odpovídá požadavkům.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme příjemné pracovní prostředí, zajímavou pracovní náplň a práci v milém kolektivu.

Informace o náboru

Do našeho týmu hledáme na jednu pozici nového člena týmu hovořícího plynule česky a rusky, s příjemným vystupováním, pozitivním přístupem k práci, zodpovědného a spolehlivého. Pozice je vhodná především pro studenty zdravotní školy a rodiče na rodičovské dovolené.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Vzdělání v oboru

zdravotnictví

Jazykové znalosti

Ruský jazyk - Středně pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Soukromá oční klinika OFTUM Prague s více než 25 letými zkušenostmi s laserovou chirurgií oka. Kliniky Oftum působí v Košicích, v Praze a Astaně.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 2656190  Datum zveřejnění: 25.7.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dohodou