Operátor call centra pro vyřizování dotazů

OG Soft s.r.o. (MPSV)

M. R. Štefanika 264, 562 01 Ústí nad Orlicí, Okres Ústí nad Orlicí
plný úvazek
Termín nástupu
2016-09-01
Mzdové podmínky (brutto)
14000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech (42220)

Pracoviště a kontakty

Firma:OG Soft s.r.o., IČ 25108565
Pracoviště:M. R. Štefanika 264, 562 01 Ústí nad Orlicí 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Nižší střední
Pracovní poměr:od 2016-09-01
Mzdové rozpětí:od 14000 Kč
Vhodné pro:Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Jiné výhody, stravenky
Dovolená navíc, po dvou letech pracovního poměru
Zvláštní prémie, 1h/t - firemní posilovna

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Jsme společnost OG Soft a do svého týmu hledáme nového kolegu/kolegyni. Chcete se něco nového přiučit? Máte příjemný hlas a alespoň základní znalosti práce s PC? Tak proč to nezkusit? Nejsme klasické call centrum, práce u nás je pohodová a nenáročná :-) Pro naše zaměstnance nabízíme příjemné prostředí, firemní posilovnu, kurzy, po nějaké době i dovolenou navíc. Více o nás zde: www.ogsoft.cz
Ranní směna je od 7:00 do 14:30 hod.
Odpolední směna od 14:30 do 22:00 hod.
(některé směny jsou také o víkendech a svátcích).
Výše uvedená mzda je po zkušební době.
Těšíme se na Váš kontakt!

Poslední změna:2016-08-22, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ústí nad Orlicí

číslo volného místa: 10210690742

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Český jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC - základní dovednosti PC
Práce s PC - internet a elektronická pošta
Jazykové znalosti:Čeština - Aktivní