Barmani

OH Systems spol. s r.o. (MPSV)

Místo práce
Sídliště U Vodojemu 1309, 697 01 Kyjov, Okres Hodonín
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-01
Mzdové podmínky (brutto)
17000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracoviště a kontakty

Firma:OH Systems spol. s r.o., IČ 02390175
Pracoviště:OH Systems spol. s r.o. - Bar Afrika, Sídliště U Vodojemu 1309/2a, 697 01 Kyjov 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Noční provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Nižší střední odborné
Pracovní poměr:od 2016-10-01
Mzdové rozpětí:od 17000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Bar Afrika v Kyjově přijme nové pracovníky na pozici barman/barmanka.
Požadujeme: příjemné vystupování, časovou flexibilitu, loajalitu, odolnost vůči stresu, spolehlivost, schopnost samostatné a zodpovědné práce, zájem o tento obor. Praxe výhodnou, není ale nutnou podmínkou.
Popis práce: příprava pracoviště, obsluha hostů baru, herny a letní zahrádky. Doplňování a evidence zboží.
Nabízíme: dobré finanční ohodnocení, příjemný mladý kolektiv, zázemí solidní a stabilní společnosti. Profesní CV v RTF nebo PDF zasílejte na email: [email protected]. Pro osobní schůzku je nutno domluvit se telefonicky. Provize z tržeb, příspěvek na stravu.

Poslední změna:2016-09-16, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Hodonín

číslo volného místa: 11436010747

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity