Údržbáři strojů a budov

OK Hydraulik s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Polenská 5012, 586 01 Jihlava, Okres Jihlava
plný úvazek
Termín nástupu
2017-04-01
Mzdové podmínky (brutto)
18000 - 21000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Mechanici a opraváři obráběcích strojů (72333)

Pracoviště a kontakty

Firma:OK Hydraulik s.r.o., IČ 29277795
Pracoviště:Polenská 5012/12, 586 01 Jihlava 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-04-01
Mzdové rozpětí:od 18000 do 21000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Strojírenská firma hledá vhodného uchazeče na pozici ÚDRŽBÁŘ strojů a budov. Schopnost čtení technické dokumentace a zkušenosti s opravami strojních zařízení je podmínkou, schopnost řízení VZV výhodou. Nabízíme stabilní pracovní místo v jednosměnném provozu, po zaškolení s možností přechodu na smlouvu na dobu neurčitou.
První kontakt telefonicky Po-Pá 6:30-14:00 nebo e-mailem.

Poslední změna:2017-01-24, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Jihlava

číslo volného místa: 12038010789

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou