Obchodně technický poradce

OK Strojservis, s.r.o.

Litujeme, společnost nabízející danou pracovní pozici ukončila zveřejnění nabídky na stránce z důvodu získání dostatečného počtu kandidátů anebo obsazení volné pracovní pozice.

Děkujeme za pochopení.

Zobrazit podobné nabídky

  • Místo práce: Na Kasárnách 152, 39601 Humpolec, Havlíčkův Brod, Jihlava, Pelhřimov
  • Nabízený plat (hrubého): 18000 - 40000 /měsíc
  • Termín nástupu: 01.08.2012
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek
Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti
- celkový rozvoj svěřených produktů
- plánovaná akvizice nových zákazníků
- nabídky, smlouvy, konzultace, prezentace
- příprava předváděcích akcí
- rozbory výsledků, plánování akcí na podporu prodeje
- příprava plánů prodeje v regionech
Jiné výhody
- samostatná a odpovědná práce s možností seberealizace
- skutečně motivující a přitom férové platové podmínky
- stabilní zázemí rostoucí firmy
- důkladné úvodní zaškolení na produkty, které proběhne v ČR i v zahraničí
- možnost profesního růstu a rozvoje
- notebook, telefon, po zapracování možnost přidělení služebního vozu i pro soukromé účely

Požadavky na zaměstnance

Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Zaměření, obor:
ekonomické, strojírenské
Znalosti
Jazykové znalosti:
Angličtina - aktivní nebo Němčina - aktivní

Počítačové znalosti - uživatel:
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Powerpoint - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Řidičský průkaz
B
Osobnostní předpoklady a dovednosti
- obchodní talent
- vynikající komunikační a prezentační schopnosti
- schopnost zaujmout a přesvědčit
- zodpovědný a pozitivní přístup k práci
- vysoké pracovní nasazení
- samostatnost, svědomitost, spolehlivost, loajalita
- trestní bezúhonnost
- ochota vzdělávat se, chuť a snaha učit se

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti
Společnost OK Strojservis, s. r. o. je dlouholetým osvědčeným dodavatelem přesných montážních strojů a technologických zařízení pro jednoúčelové stroje, montážní linky a robotizovaná pracoviště. Nabízíme autorizované a certifikované technologie nejen pro automobilový průmysl. Její historie sahá do roku 1996.
Poskytujeme výhradní zastoupení a autorizovaný servis firem BalTec Maschinenbau AG, TOX Pressotechnik GmbH a Stöger Automation GmbH.
Zajišťujeme autorizovaný prodej a servis v rámci celé ČR a SR.
Jsme partnery ve všech fázích výroby.
Hlavní oblast působení společnosti
Jiné obchodní činnosti
Informace o náboru
Životopis v ČJ a/nebo ANJ/NJ zasílejte na e-mail personalni@ok-strojservis.cz
Na Kasárnách 152 Zobrazit na mapě
39601 Humpolec
ID: 1292982   Datum zveřejnění: 12.7.2012
Váš komentář k pracovní nabídce

neuvedený
Přidat komentář

Přidání komentáře k nabídce