Obchodně technický poradce

OK Strojservis, s.r.o.

Na Kasárnách 152, 39601 Humpolec, Okres Havlíčkův Brod, Okres Jihlava, Okres Pelhřimov
plný úvazek
Termín nástupu
01.08.2012
Mzdové podmínky (brutto)
18000 - 40000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- celkový rozvoj svěřených produktů
- plánovaná akvizice nových zákazníků
- nabídky, smlouvy, konzultace, prezentace
- příprava předváděcích akcí
- rozbory výsledků, plánování akcí na podporu prodeje
- příprava plánů prodeje v regionech

Zaměstnanecké výhody, benefity

- samostatná a odpovědná práce s možností seberealizace
- skutečně motivující a přitom férové platové podmínky
- stabilní zázemí rostoucí firmy
- důkladné úvodní zaškolení na produkty, které proběhne v ČR i v zahraničí
- možnost profesního růstu a rozvoje
- notebook, telefon, po zapracování možnost přidělení služebního vozu i pro soukromé účely

Informace o náboru

Životopis v ČJ a/nebo ANJ/NJ zasílejte na e-mail [email protected]

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

strojárske,ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- obchodní talent
- vynikající komunikační a prezentační schopnosti
- schopnost zaujmout a přesvědčit
- zodpovědný a pozitivní přístup k práci
- vysoké pracovní nasazení
- samostatnost, svědomitost, spolehlivost, loajalita
- trestní bezúhonnost
- ochota vzdělávat se, chuť a snaha učit se

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost OK Strojservis, s. r. o. je dlouholetým osvědčeným dodavatelem přesných montážních strojů a technologických zařízení pro jednoúčelové stroje, montážní linky a robotizovaná pracoviště. Nabízíme autorizované a certifikované technologie nejen pro automobilový průmysl. Její historie sahá do roku 1996.
Poskytujeme výhradní zastoupení a autorizovaný servis firem BalTec Maschinenbau AG, TOX Pressotechnik GmbH a Stöger Automation GmbH.
Zajišťujeme autorizovaný prodej a servis v rámci celé ČR a SR.
Jsme partnery ve všech fázích výroby.

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců
ID: 1292982  Datum zveřejnění: 12.7.2012  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 18000 - 40000 Kč/měsíc