Mzdová účetní

OK Záchlumí, a.s. (MPSV)

Místo práce
45, 349 01 Záchlumí, Okres Tachov
plný úvazek
Termín nástupu
2014-11-01
Mzdové podmínky (brutto)
1 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Odborní účetní mzdoví (33132)

Pracoviště a kontakty

Firma:OK Záchlumí, a.s., IČ 27975924
Pracoviště:OK Záchlumí,a.s., Záchlumí 45, 349 01 Stříbro

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2014-11-01
Mzdové rozpětí:od 1 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:ZNALOST MZDOVÉHO ÚČETNICTVÍ, praxe min. 2 roky
Náplň práce:
Zpracování mzdové agendy pro ca. 120 zaměstnanců
Komunikace s úřady (správa sociálního zabezpečení, zdravotní pojišťovny, finanční úřady, úřady práce)
Rozborová činnost pro potřeby společnosti a statistické orgány (Trexima)
Zpracování (likvidace) cestovních náhrad
Agenda životního pojištění
Zpracování (likvidace) náhrad při pracovním úrazu
Provádění nařízených zákonných srážek (exekucí)
Vedení agendy zaměstnanců od pracovních agentur
Požadavky:
Min. SŠ ekonomického směru
Výborná znalost mzdového účetnictví
Dobrá znalost účetních a daňových zákonů
Znalost pracovně-právní legislativy
Praxe ve mzdovém účetnictví min. 2 roky
Operativnost při řešení provozních záležitostí
Znalost MS Office (Word, Excel)
Znalost programů SoftAg, WAM, SAP - výhodou
Nabízíme
Práci na HPP v rámci stabilní společnosti zabývající se strojírenskou výrobou
Odpovídající finanční ohodnocení
Systém firemních benefitů
Nástup listopad 2014
mzdu sdělí zaměstnavatel
pracovní doba od 6.00 hod - do 14.00 hod.,

Poslední změna:2014-08-30, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Tachov

číslo volného místa: 7832130753

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou