Řidič/-ka nákladního automobilu a mininakladače (sk. b, c, e)

OK ZAHRADY s. r. o. (MPSV)

Jos. Jungmanna 1735, 504 01 Nový Bydžov, Okres Hradec Králové
plný úvazek
Termín nástupu
2014-11-03
Mzdové podmínky (brutto)
15000 - 22000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel (8332)

Pracoviště a kontakty

Firma:OK ZAHRADY s. r. o., IČ 28768655
Pracoviště:OK ZAHRADY s.r.o., Jos. Jungmanna 1735, 504 01 Nový Bydžov

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2014-11-03
Mzdové rozpětí:od 15000 do 22000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:ŘIDIČ/-KA NÁKLADNÍHO AUTOMOBILU A MININAKLADAČE (sk. B, C, E)
- PP po zkušební době na dobu neurčitou, nástup po dohodě (možný ihned)
- Náplň práce: řízení nákladního automobilu, práce s mini nakladačem při realizaci zahradních úprav, doprava materiálu, opravárenství
- Požadujeme: vyučení, ŘP sk. B, C, E, profesní průkaz, vztah k technice, časová flexibilita, manuální zručnost, fyzická zdatnost
- Nabízíme: zajímavou odbornou práci v kolektivu, odpovídající finanční ohodnocení dle kvalifikace a zkušeností (15000 - 22000 Kč hrubého), zaměstnanecké benefity
- Strukturované životopisy zasílejte na e-mail: [email protected] nebo poštou na sídlo firmy: Jos. Jungmanna 1735, 504 01 Nový Bydžov
- Veškeré bližší informace poskytneme na tel.: 495 490 047
- Konkrétní seznámení s firmou na www.okzahrady.cz

Poslední změna:2014-11-01, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Hradec Králové

číslo volného místa: 8064300738

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou