Specialista vzdělávání

OKAY s.r.o.

Místo práce
Kšírova 259, 619 00 Brno, Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* příprava produktových a odborných e-learningových školení pro prodejce
* spolupráce na tvorbě výukových materiálů pro prodejny
* příprava plánů školení a jejich realizace
* vyhodnocování odborných znalostí prodejců, návrhy na zlepšení
* komunikace s nákupním oddělením a dodavateli za účelem získaní podkladů pro školení
* spolupráce na interním technologickém magazínu

Zaměstnanecké výhody, benefity

* důkladné zaškolení a podporu při adaptaci, možnost učit se, pracovat na sobě
* možnost dalšího profesního růstu
* odpovídající platové ohodnocení
* zázemí silné a perspektivní společnosti
* zajímavou a atraktivní práci v mladém dynamickém kolektivu
* moderní pracovní prostředí

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* VŠ, praxe min. 3 roky v oblasti vzdělávání
* orientace v oblasti elektra
* dobrá znalost MS Office
* schopnost tvorby prezentačních videí výhodou
* výborné prezentační a komunikační dovednosti
* proaktivní přístup, iniciativu
* týmového hráče

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost založená v roce 1994, která se stala největším řetězcem elektra v ČR a patří k největším maloobchodním prodejcům v SR. Dnes tvoří naše prodejní síť přes 120 prodejen v ČR a SR. V České republice jsme v současné době největším diskontním prodejcem spotřební elektroniky s nejširší distribuční sítí čítající přes 80 vlastních prodejen. Nabízíme široký sortiment světových značek za atraktivní a férové ceny. Cílem společnosti je být profesionálním partnerem a rádcem při nákupu elektrospotřebičů a uspokojovat potřeby a přání zákazníků. Díky tomu jsme získali ocenění Prodejce elektro 2010.

Od roku 2013 je součástí Okay Holdingu společnost JENA-nábytek, s.r.o., úspěšná a dynamická česká společnost, zabývající se maloobchodním prodejem nábytku. Provozujeme šest prodejen v největších českých a moravských městech. Na trhu jsme již 15 let.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 2013897  Datum zveřejnění: 13.2.2015