Security network specialist - junior, senior pro Verizon

OKIN BPS, a.s.

Místo práce
Hornopolní 3308/40, Okres Ostrava

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Cisco routing a switching technologiemi
- Layer 2 protokoly (802.1Q, STP, RSTP, MSTP, VLAN, MPLS)
- správou firewallů a load balancerů (Cisco PIX/ASA, Citrix NetScaler)
- konfigurací IPSEC VPN tunely
- analýzou TCP/IP Packetů (WireShark, tcpdump)
- routing protokoly (BGP, OSPF, EIGRP)

Tier1:
- administrace a upgradování síťových zařízení – load balancerů, firewallů, routerů, switchů
- příjem všech technických problémů a jejich řešení
- práce v NOC prostředí
- eskalace složitějších problémů
- spolupráce s technickými i netechnickými odděleními
- spolupráce s poskytovateli a dodavateli softwaru a hardwaru při řešení problémů

Tier2:
- administrace a upgradování síťových zařízení – load balancerů, firewallů, routerů, switchů na denní bázi
- technická podpora a eskalační kontakt pro Tier1 techniky při řešení kritických problémů
- technická analýza prvotní příčiny opakujících se chyb
- zlepšování automatizace
- technický mentor pro méně zkušené kolegy
- komplexní požadavky na změny v systémech
- spolupráce s dodavateli hardwaru a softwaru na izolováni problémů a otestovaní
- konfiguračních změn před implementací na produkční systémy, problém management

Zaměstnanecké výhody, benefity

- možnost spolupráce se společností Verizon - jedním z největších poskytovatelů telco služeb na světě
- hlavní pracovní poměr
- zázemí silné společnosti, multikulturní prostředí
- každodenní využití jazyků
- příjemné pracovní prostředí v dynamickém kolektivu
- možnost dalšího osobního i pracovního rozvoje/kariérního postupu (CISCO/ITIL akademie)
- další zaměstnanecké výhody

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

OKIN BPS
Láká vás prostředí mezinárodní firmy, která se řadí mezi TOP zaměstnavatele v Moravskoslezském kraji, a navíc nabízí nejžádanější pozice na trhu práce? V Ostravě a Praze jsme od roku 2004 vytvořili zázemí pro více než 1000 nadšenců z řad absolventů středních i vysokých škol, ale i zkušených senior manažerů. Patříme k nejrychleji rostoucím poskytovatelům podnikových služeb.

V OKINu nabízíme práci šikovným absolventům vysokých i středních škol bez ohledu na vystudovaný obor a předešlou praxi. U nás najdou uplatnění také zkušení odborníci – network (síťoví) inženýři, specialisté z oblasti IT technologií, projektoví manažeři nebo špičkoví administrátoři s dlouholetou praxí.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2601226  Datum zveřejnění: 9.6.2016