Pracovník/ce callcentra

Okna Macek a.s. (MPSV)

Místo práce
Nádražní 1701, 696 03 Dubňany, Okres Hodonín
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-01
Mzdové podmínky (brutto)
13400 - 18000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Všeobecní administrativní pracovníci (41100)

Pracoviště a kontakty

Firma:Okna Macek a.s., IČ 26906724, http://www.oknamacek.cz
Pracoviště:Okna Macek a.s. - Dubňany 001, Nádražní 1701, 696 03 Dubňany

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-05-01
Mzdové rozpětí:od 13400 do 18000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Jiné výhody, příspěvek na stravování

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracoviště: Nádražní 1701, 696 03 Dubňany. Požadavky: Ukončené středoškolské vzdělání, logické a technické myšlení, znalost práce na PC, komunikativnost, profesionální a příjemné vystupování, spolehlivost, pečlivost, samostatnost.
Náplň práce: denní telefonická komunikace se zákazníky - zpracování zaměřovacích listů, cenových nabídek a smluv, odpovědnost za jejich správnost. Evidence požadavků zákazníků na zaměření, seřízení, montáž a reklamaci.
Pracovní doba Po - Pá 7:30 - 16:00 hod, odpolední 8:00 - 16:30 hod. Vstupní školení proběhne v sídle firmy v Dubňanech. K výběrovému řízení budou pozvaní vybraní uchazeči. Životopisy zasílejte výhradně na e-mail: [email protected], do předmětu e-mailu napište CALLCENTRUM. Nabízíme práci ve stabilní společnosti s 20letou tradicí. Příspěvek na stravování.

Poslední změna:2017-04-27, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Hodonín

číslo volného místa: 12574010770

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC