Všeobecní administrativní pracovníci

Okna Macek a.s. (MPSV)

Místo práce
Nádražní 1701, 696 03 Dubňany, Okres Hodonín
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-01
Mzdové podmínky (brutto)
14800 - 18000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracoviště a kontakty

Firma:Okna Macek a.s., IČ 26906724, http://www.oknamacek.cz
Pracoviště:Okna Macek a.s. - Dubňany 001, Nádražní 1701, 696 03 Dubňany

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-05-01
Mzdové rozpětí:od 14800 do 18000 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Jiné výhody, příspěvek na stravování

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracoviště: Dubňany. Požadavky: Ukončené středoškolské vzdělání, logické a technické myšlení, znalost práce na PC - MS Office, komunikativnost, profesionální a příjemné vystupování, spolehlivost, pečlivost, samostatnost.
Náplň práce: administrativní práce na montážním oddělení, příprava podkladů, plánování a organizace montáží. Komunikace a jednání se zákazníky, vyřizování požadavků klientů.
Vstupní školení proběhne v sídle firmy v Dubňanech. K výběrovému řízení budou pozvaní vybraní uchazeči. Životopisy zasílejte výhradně na e-mail: [email protected], do předmětu zprávy napište: ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/CE.
Nabízíme práci ve stabilní společnosti s 20letou tradicí.

Poslední změna:2017-04-29, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Hodonín

číslo volného místa: 12593710791

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC