Obchodníci

OKNO NEMOVITOSTÍ, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
třída Tomáše Bati 6, 760 01 Zlín, Okres Zlín
plný úvazek
Termín nástupu
2016-06-01
Mzdové podmínky (brutto)
20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obchodní referenti (33392)

Pracoviště a kontakty

Firma:OKNO NEMOVITOSTÍ, s.r.o., IČ 28300955
Pracoviště:OKNO NEMOVITOSTÍ, s.r.o. - Zlín T. Bati 6, třída Tomáše Bati 6, 760 01 Zlín 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-06-01
Mzdové rozpětí:od 20000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Jste absolvent/ka VŠ, případně SŠ, a hledáte zajímavé zaměstnání? Máte obchodního ducha a rád/a komunikujete s lidmi? Nemáte praxi, ale pracovní elán Vám nechybí? Pak máme nabídku právě pro Vás.
Nabízíme pozici obchodníka s nemovitostmi. Sami si Vás naškolíme a zaučíme, poskytneme firemní vozidlo, notebook a telefon.
Zakázky pro Vás máme nachystané - nehledáte si je sami.
Výhody: firemní telefon, notebook, vůz.
Pracujte ve firmě s kvalitním zázemím a v příjemném kolektivu - pošlete nám životopis s krátkým motivačním dopisem na email [email protected]. Těšíme se na Vás.

Poslední změna:2016-06-02, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Zlín

číslo volného místa: 10894720774

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou