Asistent/ka kanceláře

OKNO NEMOVITOSTÍ, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
třída Tomáše Bati 6, 760 01 Zlín, Okres Zlín
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-13
Mzdové podmínky (brutto)
10000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Odborní asistenti v administrativě (33431)

Pracoviště a kontakty

Firma:OKNO NEMOVITOSTÍ, s.r.o., IČ 28300955
Pracoviště:OKNO NEMOVITOSTÍ, s.r.o. - Zlín T. Bati 6, třída Tomáše Bati 6, 760 01 Zlín 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-03-13
Mzdové rozpětí:od 10000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Základní požadavky jsou bezproblémová komunikace, min. SŠ vzdělání s maturitou, znalost práce na PC, bydliště ve Zlíně a znalost města, aktivita a chuť do práce.
Nabízíme zajímavou práci na zkrácený úvazek, firemní telefon, praxi nepožadujeme - vhodné i pro studenty, ale také matky na MD.
Výhody: firemní telefon, notebook, vůz.
Zájemci o pracovní místo prosím zašlete životopis a krátký motivační dopis na e-mail [email protected], těšíme se na Vás.

Poslední změna:2017-03-09, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Zlín

číslo volného místa: 12299530743

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou