Pokojská - pomocný/á provozní pracovník/ce

Olberg tour s. r. o. (MPSV)

Místo práce
58, 679 03 Olomučany, Okres Blansko
plný úvazek
Termín nástupu
2017-04-27
Mzdové podmínky (brutto)
70 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních (91123)

Pracoviště a kontakty

Firma:Olberg tour s. r. o., IČ 29309280
Pracoviště:Olberg tour s. r. o. - Restaurace Olberg Olomučany, Olomučany 58, 679 03 Olomučany

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2017-04-27
Mzdové rozpětí:od 70 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Zkrácený prac. úvazek minimálně 10 hodin týdně.
Spolehlivost, samostatnost, komunikativnost, příjemné vystupování, zodpovědnost, dobrý zdravotní stav.
Mzda od 70 Kč/hod (+ výkonnostní odměna).
Kontakt telefonicky na č. 775 939 796 - provozní p. Ivo Kovařík, osobně v Restauraci Olberg Olomučany nebo zasílat profesní životopisy na e-mail. adresu: [email protected]

Poslední změna:2017-04-27, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Blansko

číslo volného místa: 12372140772

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání