Zámečník - seřizovač

OLMA, a.s. (MPSV)

Místo práce
Pavelkova 597, 779 00 Olomouc, Okres Olomouc
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-09
Mzdové podmínky (brutto)
16000 - 22000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Provozní zámečníci, údržbáři (72223)

Pracoviště a kontakty

Firma:OLMA, a.s., IČ 47675730
Pracoviště:Pavelkova 597/18, Holice, 779 00 Olomouc 9

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Třísměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-01-09
Mzdové rozpětí:od 16000 do 22000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracoviště: Pavelkova č.p. 597/18, Olomouc. Nástup možný ihned.
Požadavky: vzděl. vyučen, nejlépe ve strojním nebo potravinářském oboru, praxe ve výrobním podniku výhodou, schopnost týmové spolupráce, schopnost logického uvažování, manuální zručnost, spolehlivost, flexibilita, komunikativnost, vstřícnost.
Nabízíme firemní benefity, výhodné stravování, penzijní připojištění, výhody ze soc. fondu, zkrácený pracovní doba z 8,5 hodin na 8, bezproblémový kolektiv, po zapracování odpovídající ohodnocení.
Pracovní poměr na dobu určitou. Prodlužujeme dle ZP, pak na neurčito. Nástupní hrubá mzda první měsíc 16.000 Kč, po zapracování až 22.000 Kč včetně příplatků. Třísměnný provoz, noční směny. Jen pro vážné zájemce.
Životopisy zasílejte POUZE na výše uvedený email. Vybrané uchazeče pozveme k výběrovému řízení.

Poslední změna:2017-01-05, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Olomouc

číslo volného místa: 11933610756

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou