Všeobecný/á účetní

OLMA, a.s. (MPSV)

Místo práce
Pavelkova 597, 779 00 Olomouc, Okres Olomouc
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-01
Mzdové podmínky (brutto)
19000 - 22500 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Odborní účetní všeobecní (33131)

Pracoviště a kontakty

Firma:OLMA, a.s., IČ 47675730
Pracoviště:Pavelkova 597/18, Holice, 779 00 Olomouc 9

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-05-01
Mzdové rozpětí:od 19000 do 22500 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracoviště: Pavelkova č.p. 597/18, Olomouc. Nástup: květen 2017.
Požadavky: ÚSO, VO vzdělání ekonomického směru, praxe ve větším výrobním podniku výhodou, znalosti podvojného účetnictví, velmi dobrá orientace v účetní a daňové legislativě, velmi dobrá znalost práce s MS Excel a Word, analytické schopnosti, pečlivost a samostatnost.
Nabízíme: uplatnění ve významné společnosti, 5 týdnů dovolené, důch. připojištění, výhodná strava, po zapracování slušné finanční ohodnocení, 13. plat + další benefity.
Pracovní poměr na dobu určitou, prodlužujeme dle ZP, pak na neurčito. Hrubá nástupní mzda od 19.000 Kč.
Své životopisy zasílejte POUZE na výše uvedený email.

Poslední změna:2017-03-11, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Olomouc

číslo volného místa: 12315070725

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC - textový editor (Word)
Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
Ekonomika - podvojné účetnictví