Asistent/ka vedení společnosti

OLMA, a.s. (MPSV)

Místo práce
Pavelkova 597, 779 00 Olomouc, Okres Olomouc
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-15
Mzdové podmínky (brutto)
19000 - 22000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Odborní asistenti v administrativě (33431)

Pracoviště a kontakty

Firma:OLMA, a.s., IČ 47675730
Pracoviště:Pavelkova 597/18, Holice, 779 00 Olomouc 9

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-03-15
Mzdové rozpětí:od 19000 do 22000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracoviště: Pavelkova č.p. 597/18, Olomouc. Nástup možný ihned.
Požadavky: ÚSO, VO vzdělání ekonomického nebo obchodního směru, praxe ve větší firmě vítána, požadujeme schopného, spolehlivého, flexibilního a loajálního člověka s dobrou znalostí AJ a výbornou znalostí práce na PC - Word, Excel.
Nabízíme: uplatnění ve významné společnosti, 5 týdnů dovolené, důch. připojištění, výhodná strava, po zapracování slušné finanční ohodnocení, 13. plat + další benefity.
Pracovní poměr na dobu určitou, prodlužujeme dle ZP, pak na neurčito. Hrubá nástupní mzda od 19.000 Kč, po zapracování až 22.000 Kč, dále dle dohody.
Své životopisy zasílejte POUZE na výše uvedený email. Prosíme pouze zájemce, kteří splňují stanovená kritéria.

Poslední změna:2017-03-11, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Olomouc

číslo volného místa: 12315050743

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC
Práce s PC - textový editor (Word)
Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
Jazykové znalosti:Angličtina - Aktivní