Číšník/servírka

OLYMPIA Hotel s.r.o.

Místo práce
Ruská 88/8, 353 01 Mariánské Lázně, Karlovarský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
01.02.2015
Mzdové podmínky (brutto)
18.000 - 20.000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

obsluha hostů v hotelové restauraci a baru

Zaměstnanecké výhody, benefity

zaměstnanecká strava, ubytování s příspěvkem zaměstnavatele

Informace o náboru

Práce v příjemném prostředí moderního hotelového zařízení, možnost platového a profesního růstu .
Ubytování zajistíme, zaměstnavatel přispívá na úhradu ubytování.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Vzdělání v oboru

gastronomie

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Úplný začátečník (A1) nebo Ruský jazyk - Úplný začátečník (A1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

spolehlivost, příjemné vystupování, ochota

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Moderní, dobře fungující Wellness Hotel se nachází v lázeňské části města Mariánské Lázně, okres Cheb, kraj Karlovarský

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 1971064  Datum zveřejnění: 6.1.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 18.000 - 20.000 Kč/měsíc