Provozní hotelu se zaměřením na úsek Food and Beverage

OLYMPIA Hotel s.r.o.

Místo práce
Ruská 88/8, 35301 Mariánské Lázně, Okres Cheb
plný úvazek
Termín nástupu
01.06.2016
Mzdové podmínky (brutto)
35.000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro náš tým OLYMPIA Hotel **** Mariánské Lázně hledáme Provozního hotelu se zaměřením na úsek Food and Beverege, požadujeme minimálně středoškolské vzdělání, ambice sebevzdělávání a profesního růstu, znalost německého jazyka podmínkou, znalost anglického a ruského jazyka výhodou, znalost v oblasti stolničení a nápojů ( víno, alkoholické nápoje, nealkoholické nápoje, míchané nápoje, teplé nápoje, atp.), znalost zbožíznalství v oblasti výroby ve stravovacím zařízení a metodiky tvorby kalkulací, znalost ekonomického managementu stravovacího zařízení, znalost platné legislativy v oblasti stravovacích služeb, znalost metodiky personálního managementu, výborné komunikační schopnosti. Praxe na vedoucí pozici (vrchní číšník, vedoucí restaurace, provozní) v úseku F+B po dobu minimálně 5 let ( možno i kombinovaně, např. 2 roky vrchní, poté 3 roky vedoucí restaurace).Platové ohodnocení - nadstandartní, výše dohodou. (uvedený plat v kolonce nabízený plat hrubého je jen minimální - blíže osobně)

Zaměstnanecké výhody, benefity

ubytování s dotací zaměstnavatele, zaměstnanecké stravování zdarma, další výhody upřesníme při pohovoru

Informace o náboru

Své životopisy zasílejte na adresu: Olympia Hotel s.r.o., Ruská 88/8, Mariánské Lázně 353 01,nebo
[email protected],
telefon: 354 931 162

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

gastronomie

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Pokladna - Pokročilý
Skladové hospodářství - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Osobnostní předpoklady a dovednosti

komunikativný, pracovitý, flexibilní, schopnost vést kolektiv zaměstnanců

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Moderní, dobře fungující Wellness Hotel se nachází v lázeňské části města Mariánské Lázně, okres Cheb, kraj Karlovarský

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2553027  Datum zveřejnění: 9.5.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 35.000