Řidič - mechanik

OMEXOM GA Energo s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Na Střílně 1929, 323 00 Plzeň, Plzeň - město
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-03
Mzdové podmínky (brutto)
120 - 130 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Řidiči nákladních automobilů (83321)

Pracoviště a kontakty

Firma:OMEXOM GA Energo s.r.o., IČ 49196812, http://www.gaenergo.cz
Pracoviště:Na střílně AB, Na Střílně 1929/8, Bolevec, 323 00 Plzeň 23

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Turnusové služby
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-10-03
Mzdové rozpětí:od 120 do 130 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Vaše nabídky zasílejte společně se strukturovaným životopisem e-mailem na adresu: [email protected]

Náplň práce: Řidič - mechanik, údržba
Požadujeme:
Znalost provozu - kotelny, výtahy (dozorce výtahu) - výhodou
Zkušenosti z oblasti údržby budov, elektro a stavebnictví - výhodou
Manuální zručnost, technické myšlení
Svářečský průkaz - výhodou
Jeřábnický průkaz, oprávnění na VZV, vazačské zkoušky - výhodou
Praxe na obdobné pozici min. 2 roky
Základní znalost práce na PC
Spolehlivost, samostatnost, flexibilita, zodpovědnost
Vysoké pracovní nasazení
Ochotu a vůli učit se novým věcem
Vzdělání SŠ nebo vyučen v technickém oboru (zámečník, automechanik)
Ochota cestovat a časová flexibilita
ŘP sk. B, C, E výpis karty řidiče, profesní osvědčení, kartu do digitálního tachografu, dopravně psychologické vyšetření

Nabízíme: Odpovídající platové ohodnocení (120 - 130,- Kč/hod. nástupní mzda dle zkušeností, po zapracování možný růst základní mzdy), výkonností odměny
Pět týdnů dovolené
Perspektivu
Příspěvek zaměstnavatele na stravování, penzijní připojištění nebo životní pojištění
Příspěvek na očkování proti klíšťové encefalitidě
Možnost využití firemního telefonu i k soukromým účelům
Pracoviště: Plzeň
Nástup: Ihned nebo po domluvě

Poslední změna:2016-09-27, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Plzeň

číslo volného místa: 10672600765

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou