Montér - elektro

OMEXOM GA Energo s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Na Střílně 1929, 323 00 Plzeň, Plzeň - město
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-01
Mzdové podmínky (brutto)
110 - 130 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Elektromechanici elektrických zařízení (74121)

Pracoviště a kontakty

Firma:OMEXOM GA Energo s.r.o., IČ 49196812, http://www.gaenergo.cz
Pracoviště:Na střílně AB, Na Střílně 1929/8, Bolevec, 323 00 Plzeň 23

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-02-01
Mzdové rozpětí:od 110 do 130 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Společnost s nadnárodní kapitálovou účastí, zabývající se projektováním, digitalizací sítí a montážními pracemi v oblasti elektrického vedení NN, VN a VVN hledá pracovníka na pozici:

Náplň práce:
- Realizace montážních zakázek NN,VN
Požadujeme:- Min. vyučen v oboru elektro
- Praxe v oboru (silnoproudá elektrotechnika, stavba vedení)
- Zodpovědnost
- Flexibilitu
- Schopnost kolektivní práce
- Vyhl. 50/78 Sb. §6 a výše

Nabízíme:
- Odpovídající platové ohodnocení (110 - 130,- Kč/hod.), dle praxe
- výkonností odměny za zakázku
- Pět týdnů dovolené
- Profesní růst
- Perspektivu
- Příspěvek zaměstnavatele na stravování (cestovní náhrady)
- Příspěvěk na životní nebo penzijní připojištění
- Očkování proti klíšťové encefalitidě
- Pojištění z odpovědnosti
Pracoviště: Plzeňský kraj
Nástup: Ihned nebo po domluvě

Vaše nabídky zasílejte společně se strukturovaným životopisem e-mailem na adresu: [email protected]

OMEXOM GA Energo s.r.o., Na Střílně 1929/8, Bolevec, 323 00 Plzeň
www.gaenergo.cz

Poslední změna:2017-01-17, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Plzeň

číslo volného místa: 10636680792

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou