Technolog výroby polovodičů - Leptání

ON SEMICONDUCTOR

Místo práce
Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Zajišťuje komplexní technologickou přípravu výroby včetně určení technologických postupů a participace na realizaci výroby
* Zodpovídá za technologii a zlepšování výtěžnosti na dané operaci
* Určuje technologická zařízení a přípravky pro výrobu daného výrobku a specifikuje jejich technické parametry při objednávání
* Navrhuje snížení výrobních nákladů, zlepšování jakosti a snižování defektivity
* Zajišťuje ověřovací zkoušky technologie a zúčastňuje se řešení výrobních problémů v sériové výrobě
* Kontroluje věcnou správnost a úplnost technologické dokumentace a její aplikace ve výrobním procesu

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Spolupráci na zajímavých mezinárodních projektech
* Aktivní využití angličtiny
* Možnost vzdělávání a profesního růstu
* Platové ohodnocení odpovídající náročnosti vykonávané práce
* Nadstandardní zaměstnanecké výhody (volná pracovní doba, podpora bydlení, příspěvek na životní a penzijní pojištění, týden dovolené navíc a další)

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* VŠ vzdělání v oboru elektro, materiálové inženýrství nebo chemie
* Praxe v řízení technologických procesů ve výrobním podniku výhodou
* Znalosti statistického vyhodnocování dat
* Analytický přístup k řešení technických a technologických problémů
* Aktivní znalost anglického jazyka
* Znalost práce na PC
* Komunikační a organizační schopnosti, práce v týmu

V případě, že jste absolvent a máte vážný zájem o účast ve výběrovém řízení, nám, prosím, kromě svého životopisu v ČJ a AJ, zašlete také svou bakalářskou nebo diplomovou práci. Děkujeme.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

With its global logistics network and strong product portfolio, ON Semiconductor (Nasdaq: ONNN) is a preferred supplier of efficient semiconductor technologies to customers in the computing, communications, consumer, automotive, medical, industrial, and military/aerospace markets. The company’s broad portfolio includes power management, signal, logic, discrete, and custom devices.

Global corporate headquarters are in Phoenix, Arizona. The company operates a network of manufacturing facilities, sales offices, and design centers in key markets throughout North America, Europe, and the Asia Pacific regions.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 1830238  Datum zveřejnění: 22.9.2014