Čašník/Barman v 4* Hoteli v Nemecku (Bavorsko)

OnTime Solutions GmbH

Miesto práce
Neustadt an der Donau, Nemecko
Termín nástupu
27.08.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Barservice
- Bistro
- Príprava Cocktailov
- Práca s hotovosťou/ kreditnými kartami

-151,67 hodín s možnosťami nadčasov.
-Nemecká pracovná zmluva na dobu neurčitú
-Trvalý pracovný pomer
-Nadpriemerné platové ohodnotenie
-Príplatky za nadčasov
-Zabezpečenie ubytovania (neplatí sa dopredu,hradené z prvej výplaty)
-Môžnosť záloh
-Vianočná gratifikácia
-Bezplatné pracovné oblečenie

V prípade záujmu, pošlite nám svoj štruktúrovaný životopis v nemeckom jazyku s fotografiou na náš E-mail: [email protected]

Uchádzač zaslaním osobných údajov, uvedených v životopise dáva súhlas spoločnosti Ontime Solutions so správou, spracovaním a uchovaním osobných údajov v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z., a, to po dobu 1 roka. Uchádzač zároveň vyhlasuje, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie. Po vypršaní doby 1 roka budú údaje zlikvidované v súlade s uvedeným zákonom.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

4* Hotel v Bavorsku.S účasťou hotela je aj wellness centrum, Bar s letnou terasou a reštaurácia .

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

Hotelierstvo

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy

- Flexibilita
- Ochota pracovať aj cez Výkendy
- Dobrá znalosť nemeckého jazyka je podmienkou
- Vlastné Auto výhodou
- vyučený v odbore
- someliérsky a baristický kurz výhodou

On-Time Solutions je Váš partner, pokiaľ ide o prácu v Nemecku. Umiestnenie a starostlivosť o svojich Zamestnancov je pre nás veľmi dôležité. Našou stratégiou, budeme Vás podporovať pri hľadaní nové výzvy v Zahraničí.
Zameriavame sa najmä na obsadzovanie vhodných pracovníkov na kvalifikované a pomocné pracovné pozície v Zdravotníctve, v Automobilovom priemysle, v strojárstve, Hotelierstve ako aj v iných oblastiach.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3165823  Datum zveřejnění: 21.8.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dohodou