It - technik - specialista windows

ONYX engineering, spol. s r. o. (MPSV)

Místo práce
Pavelkova 598, 779 00 Olomouc, Okres Olomouc
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-27
Mzdové podmínky (brutto)
18000 - 28000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Programátoři počítačových aplikací specialisté (25140)

Pracoviště a kontakty

Firma:ONYX engineering, spol. s r. o., IČ 64615341
Pracoviště:Pavelkova 598/11, Holice, 779 00 Olomouc 9

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Neurčeno
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-02-27
Mzdové rozpětí:od 18000 do 28000 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Jiné výhody, mobilní telefon, notebook
Jízdní výhody, služební vůz

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Pavelkova 598/11, Olomouc.
Hledáme samostatného a zodpovědného pracovníka IT pro posilu našeho týmu - lokalita Olomouc.
Požadujeme: instalace a správy serverů na platformě Microsoft a schopnost navrhovat nová řešení; Active Directory; poštovních serverů pod Windows; doménového prostředí; antivirových a antispamových řešení; orientace v síťovém prostředí a technické dokumentaci; schopnost učit se novým věcem; schopnost týmové práce; velmi dobré komunikační schopnosti; SŠ vzdělání; řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič.
Nabízíme: motivující finanční ohodnocení; možnost dalšího rozvoje a vzdělání, školení; samostatnou a odpovědnou práci; služební vůz, mobilní telefon, notebook.
Pracovní doba: PO - PÁ od 8:00 - 17:00 hod (lze domluvit pružnou pracovní dobu).
Životopisy zasílejte POUZE na e-mail: [email protected]

Poslední změna:2017-02-22, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Olomouc

číslo volného místa: 12207020776

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B, aktivní řidič