Terapeuti

ONYX Zlín o.p.s. (MPSV)

Místo práce
86, 760 01 Zlín, Okres Zlín
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-01
Mzdové podmínky (brutto)
18000 - 23000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Odborní pracovníci v oblasti sociální práce (3412)

Pracoviště a kontakty

Firma:ONYX Zlín o.p.s., IČ 27018075
Pracoviště:ONYX Zlín o.p.s. - Prštné, Prštné 86, 760 01 Zlín 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2017-01-01
Mzdové rozpětí:od 18000 do 23000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Terapeutické centrum ve Zlínském kraji.
Popis práce: dlouhodobá (individuální i skupinová) terapeutická a poradenská práce s lidmi závislými na návykových látkách (alkohol, drogy, medikamenty, orientace v nelátkových závislostech výhodou), s jejich rodinnými příslušníky a blízkými osobami. Spoluvytváření dlouhodobého konceptu práce s uživateli a jejich blízkými v rámci ambulantního doléčovacího programu. Internetové poradenství. Zprostředkování kontaktu s dalšími odbornými zařízeními, case management.
Požadujeme: VŠ vzdělání sociálního, psychologického nebo adiktologického zaměření, trestní bezúhonnost, frekventant nebo absolvent psychoterapeutického výcviku (v případě ukončeného VŠ studia psychologie není podmínkou), orientaci v oblasti závislostního chování, motivaci pro práci s cílovou skupinou, dobré komunikační schopnosti, aktivní přístup, zodpovědnost, samostatnost i schopnost týmové práce, ochotu dále se vzdělávat, ochotu dojíždět i na detašovaná pracoviště v rámci kraje, řidičský průkaz skupiny B, praxe v oboru vítána, další vzdělání výhodou.
Nabízíme: mzdové ohodnocení dle platných tabulek, dosažené praxe a vzdělání, možnost dalšího vzdělávání v oboru, školení, stáží a profesního růstu, zajímavou a kreativní práci s možností seberealizace a uplatnění svých nápadů, zázemí zavedené a stabilní neziskové organizace, práci pod týmovou i individuální supervizí
V případě Vašeho zájmu o nabízenou pracovní pozici zašlete prosím strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem na e-mailovou adresu [email protected] , nejpozději do 20.11. 2016. Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru, který se bude konat po tomto termínu. Zařízení si ponechává právo výběrové řízení prodloužit, případně opakovat nebo zrušit.

Poslední změna:2016-10-27, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Zlín

číslo volného místa: 11641270798

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně