Sociální pracovník

OPEN HOUSE o.p.s. (MPSV)

Místo práce
Dr. E. Beneše 309, 792 01 Bruntál, Okres Bruntál
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-01
Mzdové podmínky (brutto)
12000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Odborní pracovníci v oblasti sociální práce (3412)

Pracoviště a kontakty

Firma:OPEN HOUSE o.p.s., IČ 70645671
Pracoviště:Dr. E. Beneše 309/47, 792 01 Bruntál 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-01-01
Mzdové rozpětí:od 12000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:místo výkonu práce : Vrbno p/P a okolí
OPEN HOUSE o.p.s. vyhlašuje výběrové řízení na pozici pracovníka v sociálních službách do programu „Služby drogové prevence Vrbno p.P." (terénní program, výkon práce Vrbno p.P. a okolní obce).
SDP Bruntál je registrovaná sociální služba, která pracuje s lidmi od 15 – 64 let, kteří jsou ohroženi závislostí nebo jsou závislí na návykových látkách.
Hlavní pracovní náplň:
. Výkon povolání pracovníka v sociálních službách, poskytování sociálních služeb cílové skupině (terénně - Harm Reduction, poradenství, zprostředkování kontaktu se společenským prostředím, pomoc při uplatňování práv a oprávněných zájmů a při obstarávání osobních záležitostí, aj.), 2x týdně,
. Tvorba a realizace fakultativních činností - vzdělávací moduly pro cílovou skupinu, 2x týdně,
. Analytická, metodická a koncepční činnost,
. Administrativa, vedení dokumentace spojené s poskytováním služby,
Nabízíme:
. Pracovní úvazek 0,8 na dobu určitou po dobu trvání projektu - 31. 12. 2019 (v případě navazujícího finančního zajištění projektu možno pokračovat i dále),
. Platové podmínky dle platných mzdových předpisů MPSV, tj. HM min. 12.000 po zaškolení (podle délky praxe) + odměny do výše 20.000,-Kč HM celkem (kráceno výší úvazku),
. Zaškolení, profesní podporu (supervizi, metodiku, intervizi),
. Možnost ovlivnit pracovní postupy, metodické materiály,
. Možnost seberealizace, osobního rozvoje a dalšího vzdělávání v oboru,
. Firemní benefity,
. Práci v neformálním prostředí s přátelskou atmosférou, otevřenou komunikací.
Požadavky:
. Splnění odborné způsobilosti pro výkon činnosti pracovníka v sociálních službách dle zákona č. 108/2006 sb., o sociálních službách (minimálně SŠ+akreditovaný kurz pro pracovníky v sociálních službách),
. Věk minimálně 21 let,
. Trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost (výpis z rejstříku trestů nutno doložit),
. Odolnost vůči stresu, velmi dobrý zdravotní stav (práce v náročných podmínkách),
. Časovou flexibilitu (ochota pracovat převážně v odpoledních hodinách),
. Dobré komunikační schopnosti, orientace v problematice drogových služeb,
. Schopnost navazovat kontakty a vztahy s lidmi, empatický přístup,
. Aktivní přístup, zodpovědnost, schopnost pracovat samostatně i schopnost týmové práce,
. Administrativní gramotnost, systematičnost (PC, office, internet),
. Ochotu dalšího vzdělávání,
. Ochota práce s menšinami, subkulturami.
. Praxe v oboru vítána.
Dr. E. Beneše 309/47, 792 01 Bruntál IČ: 706 45 671 zápis u KS v Ostravě: O 1271
www.openhousebruntal.cz [email protected] mob.: +420 775 096 713
Stránka2
Průběh výběrového řízení:
Nutnou podmínkou k zařazení do výběrového řízení je zaslání strukturovaného životopisu (obsahující telefonní kontakt) a motivačního dopisu (důvody Vašeho zájmu, očekávání a osobní přínos pro práci, o kterou se ucházíte)
Životopis a motivační dopis, můžete posílat nejpozději do 20. 12. 2016 do 12h, na níže uvedený
e-mail, (zasláním souhlasíte s archivací dat pro účely výběrového řízení).
V prvním kole výběrového řízení budou posouzené došlé materiály a vybraní uchazeči budou kontaktováni telefonicky, aby se dostavili k osobnímu pohovoru (druhé kolo výběrového řízení), který proběhne v Bruntále.
Dále si vyhrazujeme právo prodloužit výběrové řízení, nabídnout vybraným uchazečům dobrovolnou „ochutnávkovou“ stáž, případně neobsadit pracovní pozici, v případě, že uchazeči nenaplní očekávání společnosti.
Nástup od 1. 1. 2017.
Strukturovaný životopis s mo

Poslední změna:2016-12-03, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Bruntál

číslo volného místa: 11809940703

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou