Sociální pracovník

OPEN HOUSE o.p.s. (MPSV)

Místo práce
Dr. E. Beneše 309, 792 01 Bruntál, Okres Bruntál
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-01
Mzdové podmínky (brutto)
14100 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Odborní pracovníci v oblasti sociální práce (3412)

Pracoviště a kontakty

Firma:OPEN HOUSE o.p.s., IČ 70645671
Pracoviště:Dr. E. Beneše 309/47, 792 01 Bruntál 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vyšší odborné
Pracovní poměr:od 2017-02-01
Mzdové rozpětí:od 14100 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Změna provedena dne 13.1.2017
místo výkonu práce : Vrbno p/P
OPEN HOUSE o.p.s. vyhlašuje výběrové řízení na pozici sociální pracovník do programu „Služby drogové prevence Vrbno p.P.“, (terénní program, výkon práce ve Vrbno p.P.).
SDP Bruntál je registrovaná sociální služba poskytovaná ve městě Bruntále od března 2010. Pracuje s lidmi od 15 – 64 let, kteří jsou ohroženi závislostí nebo jsou závislé na návykových látkách.
Hlavní pracovní náplň:
. Výkon povolání sociálního pracovníka, poskytování sociálních služeb cílové skupině (terénně - Harm Reduction, poradenství, zprostředkování kontaktu se společenským prostředím, pomoc při uplatňování práv a oprávněných zájmů a při obstarávání osobních záležitostí, aj.)
. Analytická, metodická a koncepční činnost,
. Podpora a účast na fakultativních činnostech služby,
. Administrativa, vedení dokumentace spojené s poskytováním služby,
. Dohlížení na kvalitu poskytovaných služeb.
Nabízíme:
. Pracovní úvazek 1,0 na dobu určitou po dobu trvání projektu - 31. 1.2020 (v případě navazujícího finančního zajištění projektu možno pokračovat i dále),
. Platové podmínky dle platných mzdových předpisů MPSV, tj. HM min. 14.100 po zaškolení (podle délky praxe) + odměny do výše 25.000,-Kč HM,
. Zaškolení, profesní podporu (supervizi, metodiku, intervizi),
. Možnost ovlivnit pracovní postupy, metodické materiály,
. Možnost seberealizace, osobního rozvoje a dalšího vzdělávání v oboru,
. Firemní benefity,
. Práci v neformálním prostředí s přátelskou atmosférou, otevřenou komunikací.
Požadavky:
. Vysokoškolské, vyšší odborné - splnění předpokladů pro výkon činnosti sociálního pracovníka dle zákona č. 108/2006 sb., o sociálních službách,
. Věk minimálně 21 let,
. Trestní bezúhonnost (výpis z rejstříku trestů nutno doložit při nástupu),
. Odolnost vůči stresu, velmi dobrý zdravotní stav (práce v náročných podmínkách),
. Časovou flexibilitu (ochota pracovat převážně v odpoledních hodinách),
. Dobré komunikační schopnosti, orientace v problematice drogových služeb,
. Schopnost navazovat kontakty a vztahy s lidmi, empatický přístup,
. Aktivní přístup, zodpovědnost, schopnost pracovat samostatně i schopnost týmové práce,
. Administrativní gramotnost, systematičnost (PC, office, internet),
. Ochotu dalšího vzdělávání,
. Ochota práce s menšinami, subkulturami.
. Praxe v oboru vítána.
Dr. E. Beneše 309/47, 792 01 Bruntál IČ: 706 45 671 zápis u KS v Ostravě: O 1271
www.openhousebruntal.cz [email protected] mob.: +420 775 096 713
Stránka2
Průběh výběrového řízení:
Nutnou podmínkou k zařazení do výběrového řízení je zaslání strukturovaného životopisu (obsahující telefonní kontakt) a motivačního dopisu (důvody Vašeho zájmu, očekávání a osobní přínos pro práci, o kterou se ucházíte)
Životopis a motivační dopis, můžete posílat nejpozději do 23.1.2017 do 12h, na níže uvedený
e-mail, (zasláním souhlasíte s archivací dat pro účely výběrového řízení).
V prvním kole výběrového řízení budou posouzené došlé materiály a vybraní uchazeči budou kontaktováni telefonicky, aby se dostavili k osobnímu pohovoru (druhé kolo výběrového řízení), který proběhne v Bruntále.
Dále si vyhrazujeme právo prodloužit výběrové řízení, nabídnout vybraným uchazečům dobrovolnou „ochutnávkovou“ stáž, případně neobsadit pracovní pozici, v případě, že uchazeči nenaplní očekávání společnosti.
Strukturovaný životopis s motivačním dopisem posílejte na e-mailovou adresu [email protected] předmět: Výběrové řízení SP, SDP Bru

Poslední změna:2017-01-14, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Bruntál

číslo volného místa: 11804740727

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání