Podnikový právník

OPTAGLIO s.r.o.

Areál Korony Lochovice, Obora 20, 267 23 Lochovice, Okres Beroun
plný úvazek
Termín nástupu
dle dohody

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

-Zodpovědnost za právní poradenství v oblasti obchodního práva
-Právní podpora jednotlivých sekcí firmy
-Příprava dokumentace a případné revize obchodních smluv a obchodních strategií
-Posuzování případů podle platné legislativy
-Lokalizace a implementace procesů a postupů po právní stránce
-Spolupráce s užším vedením firmy na růstu a organizaci firmy
-Schopnost operativně reagovat na požadavky obchodních případů
-Schopnost průběžně monitorovat situaci s ochranou intelektuálního vlastnictví a volit strategické postupy ve vybraných případech.
-Přímá právní spolupráce při ochraně intelektuálního vlastnictví firmy (psaní nových patentů dle technického zadání)

Zaměstnanecké výhody, benefity

-Zázemí stabilní, dynamicky se rozvíjející, společnosti
-Odpovídající platové ohodnocení
-25 dní dovolené
-Práci na plný úvazek na dobu neurčitou
-Stravenky
-Nástup dle dohody

Informace o náboru

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám prosím svůj životopis včetně motivačního dopisu v českém i anglickém jazyce na e-mail: [email protected]

Předem děkujeme za zaslané materiály které budou sloužit pouze pro interní potřeby společnosti podle pravidel zákona o ochraně osobních údajů.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Právní směr (ukončené advokátní zkušky)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

-Výbornou znalost angličtiny (i právní), němčina výhodou
-Zkušenost z oblasti podnikového práva (minimálně 2 roky)
-Výborné komunikační a vyjednávací schopnosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Skupina Optaglio Group, světový výrobce špičkových bezpečnostních produktů a řešení k ochraně dokumentů, cenin a jiného zboží proti padělání.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 1955991  Datum zveřejnění: 12.12.2014