Vedoucí oddělení nákupu a logistiky

OPTAGLIO s.r.o.

Areál Korony Lochovice, Obora 20, 26723 Lochovice, Okres Beroun
plný úvazek
Termín nástupu
dle dohody

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

-zodpovědnost za tým podřízených (nákup a sklad)
-řízení oddělení nákupu, zásobování a logistiky
-vyjednávání s klíčovými dodavateli ze zahraničí
-plánování zásobování
-sledování/snižování nákladů
-kooperace s výrobou, techniky, ekonomickým a právním oddělením
-nákup materiálu pro výrobu a obalového materiálu
-nastavení efektivního fungování procesů
-zajištění a dohlédnutí na včasné a správné dodávky
-monitoring a správa dodavatelů
-vedení a optimalizace skladu materiálu, hotových výrobku, polotovaru

Zaměstnanecké výhody, benefity

-práci na plný úvazek na dobu neurčitou
-odpovídající platové ohodnocení
-zázemí prosperující a stabilní společnosti
-nástup dle dohody
-25 dní dovolené
-stravenky

Informace o náboru

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám prosím svůj životopis včetně motivačního dopisu v českém i anglickém jazyce na e-mail: [email protected]

Předem děkujeme za zaslané materiály které budou sloužit pouze pro interní potřeby společnosti podle pravidel zákona o ochraně osobních údajů.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Technický směr

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Počet let praxe

5

Osobnostní předpoklady a dovednosti

-vysoké pracovní nasazení
-zkušenosti s vedením týmu
-schopnost týmové práce a samostatného rozhodování
-komunikační a vyjednávací schopnosti, samostatnost a odpovědnost
-flexibilita, odolnost vůči stresu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Skupina Optaglio Group, světový výrobce špičkových bezpečnostních produktů a řešení k ochraně dokumentů, cenin a jiného zboží proti padělání.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 1956009  Datum zveřejnění: 12.12.2014