Ste profesionál s vášňou pre predaj?

Barona FINLAND s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
01.08.2017
Mzdové podmienky (brutto)
Po dohode

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Viete si získať ľudí, budovať obchodné vzťahy, ste komunikatívny a chcete ponúkať zákazníkom riešenia, ktoré im zefektívnia ich prácu?

Potom ste ten, koho hľadáme!

Náš klient hľadá novú posilu do svojich radov. Obchodný manažér bude zodpovedný za aktívne oslovovanie potenciálnych zákazníkov z HR oblasti.
Táto pozícia Vám ponúka príležitosť zužitkovať Vaše skúsenosti a stať sa súčasťou rastúceho businessu.

- Aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov a starostlivosť o stálych zákazníkov
- Prezentácia IT produktov a riešení
- Komunikácia so zákazníkom, identifikácia jeho potrieb a ponuka optimálneho riešenia
- Rozvíjanie a budovanie dobrých vzťahov s obchodnými partnermi, zlepšovať image spoločnosti

- Dlhodobá spolupráca
- Fixný plat (dohodou) + atraktívne bonusy
- Perspektívna práca s profesionálmi, ktorých práca baví
- Práce na medzinárodných projektoch

Ak Vás ponuka zaujala, zašlite nám svoj životopis a my Vás budeme kontaktovať asap.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Náš klient je inovatívna spoločnosť zameraná na vývoj Cloud softvérových aplikácií pre personálne agentúry, personálne oddelenia a výrobné spoločnosti. Naše riešenia plne odzrkadľujú potreby dynamických odvetví, v ktorých pôsobíme. Napomáhajú spoločnostiam zefektívňovať procesy, šetriť náklady, optimalizovať pracovný výkon zamestnancov a manažérom dodávať reálne informácie o stave spoločnosti v reálnom čase bez ohľadu na to kde sa nachádzajú. Naše riešenia plne automatizujú bežné každodenné procesy v spoločnosti. Riešenia vyrábame na mieru zákazníka tak, aby práca s našimi softvérmi bola čo najjednoduchšia a najefektívnejšia. Klient si zakladá nielen na skúsenostiach s programovaním, ale aj veľkými skúsenosťami v HR a výrobnej oblasti. Kombináciou týchto oblastí zabezpečujeme dodávku softvérových riešení ušitých "na mieru".

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Personalistika - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- Minimálne 2 roky praxe s predajom
- Skúsenosti v oblasti HR
- Prax v IT sfére výhodou
- Veľmi dobrú znalosť práce na PC (produkty MS Office)
- Komunikatívna angličtina
- Ochota cestovať
- Podnikavý duch
- Samostatnosť
- Schopnosť spolupracovať
- Komunikačné, organizačné a prezentačné schopnosti

Founded in 1999, Barona is a leading private employment company in the Nordics and the largest organisation in its field in Finland.

We at Barona have reformed the working life in the Nordics and abroad for over 20 years. Over 30,000 people find a job through us every year. We have offices in Finland, Sweden, Norway, Denmark, Spain, Poland, Slovakia and operate also in Eastern Europe and Philippines.

We offer work opportunities in the Nordic area, globally ranked as the best countries to live and work in. We make sure to match your career goals and ambitions with the best job opportunities. At Barona, you will find a partner that supports you in each stage of your relocation to Finland, Sweden or Norway. We help you settle down, provide you with accommodation, guidance through all administrative formalities, and support you in kick-starting your new career journey.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3108649  Datum zveřejnění: 21.6.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Po dohode