Regionální manažer v oblasti oční optiky pro lokalitu - morava - zlínský kraj

Optik House, s. r. o. (MPSV)

Místo práce
Dlouhá 4212, 760 01 Zlín, Okres Zlín
plný úvazek
Termín nástupu
2016-05-11
Mzdové podmínky (brutto)
20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Specialisté v oblasti oční optiky a optometrie (2267)

Pracoviště a kontakty

Firma:Optik House, s. r. o., IČ 28467841
Pracoviště:Optik House, s. r. o. - Zlín, Dlouhá 4212, 760 01 Zlín 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2016-05-11
Mzdové rozpětí:od 20000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Hledáme vhodného uchazeče na pozici REGIONÁLNÍHO MANAŽERA pro oblastZlín (Zlínský kraj - Otrokovice), který bude spravovat svěřené provozovny očních optik.
Požadujeme schopnost vedení týmu lidí, řidičský průkaz sk. B, komunikační dovednosti, časovou flexibilitu, znalost oboru oční optika výhodou. Nabízíme zázemí stabilní české společnosti, služební auto, mobil, notebook a odpovídající mzdové ohodnocení.
Nástup možný ihned
Zájemci o pracovní místo zasílat životopis na e-mail.

Poslední změna:2016-05-12, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Zlín

číslo volného místa: 10761880729

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou