Optometrista

Optika HB s.r.o.

Místo práce
Nádražní 65, 333 01 Stod, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
02.09.2018
Mzdové podmínky (brutto)
29000 - 36000 Kč/měsíc, dle zkušeností a praxe, bude upřesněna u ústního pohovoru

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme optometristu, -stku. Náplní práce je vyšetřování zrakových funkcí v nestátním zdravotnickém zařízení, následné poradenství a výběr vhodných brýlí, popřípadě kontaktních čoček, pro zákazníka. Zajímavá a samostatná práce v příjemném prostředí, možnost seberealizace s adekvátním ohodnocením.

Zaměstnanecké výhody, benefity

zkrácená pracovní doba , stravenky, zaměstnanecké slevy

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Optometrie

Ostatní znalosti

Pokladna - Základy

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

VŠ vzdělání v oboru (Bc. či Mgr.), nebo optometrista s osvědčením vhodným pro nestátní zdravotní zařízení.
Praxe výhodou, není podmínkou.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Optika HB poskytuje služby v oblasti oční optiky již 24 let.
V roce 2015 jsme byli nominováni na Optiku roku a stali se jednou z deseti nejžádanějších očních optik v České Republice a od roku 2016 spolupracujeme s firmou DELL, kde 1x ročně měříme zaměstnancům zrak a staráme se o jejich dobré a kvalitní vidění. Dále každoročně realizujeme v naší optice Den zdravých očí.
Našim klientům poskytujeme v příjemném prostředí komplexní služby: měření zraku, vhodný výběr brýlí pro děti i dospělé, aplikaci kontaktních čoček, multifokální brýle dle životních potřeb zákazníka- včetně digitálního vyměření a garance návyku, dioprické sluneční brýle, záruční i pozáruční servis brýlí.
Naše práce nás baví a záleží nám na maximální spokojenosti našich zákazníků, proto se k nám rádi vracejí.
ID: 2095749  Datum zveřejnění: 13.7.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 29000 - 36000 Kč/měsíc, dle zkušeností a praxe, bude upřesněna u ústního pohovoru