Optometrista

Optika HB s.r.o.

Místo práce
Masarykovo nám. 351, Nýřany, Plzeňský kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
01.05.2016
Mzdové podmínky (brutto)
Od 23000,- Kč/měsíc, bude upřesněno při osobním jednání

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme optometristu (vhodné i pro absolventy) se zájmem o práci v zavedeném nestátním zdravotnicém zařízení při oční optice.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme výhodné platové podmínky, práci ve výborném kolektivu, jednosměnný provoz, zkrácenou pracovní dobu v pátek.

Informace o náboru

Pokud Vás zaujala naše nabídka zaměstnání, nebo máte jakékoli dotazy, prosím neváhejte nás kontaktovat e-mailem, obratem Vám odpovíme.

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Optometrie

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme vzdělání v oboru optometrie (Bc., Mgr), nebo optometristu s osvědčením vhodným pro nestátní zdravotnické zařízení.
Očekáváme chuť pracovat a komunikativní, kultivované vystupování.
Nabízíme příjemné pracovní prostředí, dobrý plat a kratší pracovní dobu v pátek. Určitě nám zavolejte, rádi Vás poznáme.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Optika HB poskytuje služby v oblasti oční optiky již 24 let.
V roce 2015 jsme byli nominováni na Optiku roku a stali se jednou z deseti nejžádanějších očních optik v České Republice a od roku 2016 spolupracujeme s firmou DELL, kde 1x ročně měříme zaměstnancům zrak a staráme se o jejich dobré a kvalitní vidění. Dále každoročně realizujeme v naší optice Den zdravých očí.
Našim klientům poskytujeme v příjemném prostředí komplexní služby: měření zraku, vhodný výběr brýlí pro děti i dospělé, aplikaci kontaktních čoček, multifokální brýle dle životních potřeb zákazníka- včetně digitálního vyměření a garance návyku, dioprické sluneční brýle, záruční i pozáruční servis brýlí.
Naše práce nás baví a záleží nám na maximální spokojenosti našich zákazníků, proto se k nám rádi vracejí.
ID: 2161126  Datum zveřejnění: 5.4.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Od 23000,- Kč/měsíc, bude upřesněno při osobním jednání