Finanční manager

OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o.

Místo práce
Košice

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

*Strategické finanční a ekonomické plánování a controlling
*Zodpovědnost za efektivní hospodaření a naplnění zvolené finanční strategie
*Generování zisku a zajištění jeho dlouhodobé udržitelnosti
*Sestavení ročních plánů a rozpočtů a jejich úspěšná prezentace
* Tvorba finančních analýz, forecastů a doporučení
*Analýza finančních rizik a příležitostí ve společnosti
*Zodpovědnost za správnost účetnictví a vykazování
*Optimalizace aktiv, pasiv a daní, řízení cash-flow
*Efektivní spolupráce s bankami, auditory, poradci a příslušnými autoritami
*Vyzrálé manažerské vedení a rozvoj menšího týmu podřízených
*Podíl na optimalizaci a zefektivnění vnitrofiremních procesů
*Spolupráce s ostatními úseky společnosti, reporting

Zaměstnanecké výhody, benefity

*Práci pro perspektivní mezinárodní společnost
*Zajímavé mzdové ohodnocení včetně bonusového systému
*Příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, jazykové kurzy…
*Notebook, mobil
*Osobní automobil i pro soukromé použití

Informace o náboru

S osobními údaji, které jsou poskytovány společnosti OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o., IČO: 264230022 za účelem zprostředkování zaměstnání je nakládáno v souladu se zákonem č.101/2000Sb. Poskytnuté údaje jsou ponechány v databázi po dobu nezbytnou ke zprostředkování zaměstnání nebo až do odvolání písemnou formou. Údaje mohou být poskytovány třetí osobě pouze po souhlasu osoby údaje poskytující. Ustanovení §12 a 21 zákona č.101/2000Sb. upravují Vaše právo na informaci o zpracování údajů, vysvětlení, možnosti aktualizace a likvidaci osobních údajů.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

*VŠ ekonomického směru podmínkou
*Praxe minimálně 5 let na srovnatelné pozici, zkušenost z výrobního podniku výhodou
*Zkušenost s vedením týmu podřízených
*Znalost slovenského jazyka na pokročilé úrovni, anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
*Vynikající analytické schopnosti, schopnost práce s čísly a daty
*Pečlivost, přesnost, cit pro detail, i schopnost manažerského nadhledu a komplexního myšlení
*ŘP sk. B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura OPTIMA RECRUITMENT EUROPE díky svým znalostem, kvalifikaci a profesním zdrojům spojuje vysoký standard a konkurenceschopnou cenu. Máme zastoupení v několika evropských zemích a více než 15 let zkušeností v personalistice.

Specializujeme se na obsazování kvalifikovaných kandidátů na permanentní pracovní pozice, jak v České republice, tak i v zahraničí, a rovněž na krátkodobý i dlouhodobý pronájem pracovníků. Na jakékoli Vaše potřeby jsme schopni rychle reagovat. Kandidáty vyhledáváme prostřednictvím cílených inzertních kampaní, v interní databáze, pomocí přímého oslovování a executive search.

V České republice nabízíme kompletní personální služby od administrativních pozic až po vrcholový management, specialisty - technické a IT profese, strojírenství a výroba, finance, zdravotnictví a farmacie, hotelový průmysl a gastronomie.

V Evropské unii zajišťujeme vysoce kvalifikované zaměstnance - zaměřujeme se na technické a IT profese, strojírenství a výrobu, stavebnictví, hotelový průmysl a gastronomii, finance.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců
ID: 1785508  Datum zveřejnění: 30.6.2014