Specialista bezpečnosti práce a požární ochrany

OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o.

Místo práce
Liberec, Liberecký kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Dodávání dílčích služeb či komplexního poradenství pro klienty z různých sektorů v regionu Liberec a okolí
• Vyhledávání a prevence rizik, systém osobních ochranných pracovních prostředků
• Řešení problematiky pracovních úrazů (směrnice, hlášení apod.)
• Zpracování a pravidelná aktualizace povinné dokumentace
• Zpracování a aktualizace kategorizace prací pro jednotlivé pracoviště
• Provádění školení zaměstnanců z oblasti BOZP, ročních prověrek BOZP
• Řešení povinností v oblasti hygieny práce
• Zpracování místního bezpečnostního předpisu pro provoz a používání vozidel
• Prověrka a rámcové sledování stavu revizí a kontrol bezpečnosti práce (BOZP)
• Prověrka a rámcové sledování stavu školení bezpečnosti práce (BOZP)
• Zajišťování či pomoc při řešení revizí elektro, plynu, tlakových nádob, komínů apod.
• Zmapování bezpečnostního značení
• Sledování vybavenosti první pomoci – upozornění na nedostatky
• Ergonomie
• Vypracování podrobné elektronické zprávy z kontroly
• Účast při kontrolách státních orgánů
• Zpracování začlenění do kategorií dle požárního nebezpečí pro nájemní či vlastní pracoviště či objekty, požární poplachové směrnice, evakuační plány, dokumentace, školení v oblasti PO, pravidelných preventivní kontroly PO, požární značení, aj….

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné administrativní a podpůrné služby

poradenství v oblasti BOZP, PO a OŽP

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* SŠ/VŠ vzdělání
* Praxe v oblasti poskytování služeb BOZP a PO 3 roky
* Oprávnění OZO BOZP dle zákona 309/2006 a OZO PO nebo TPO dle zákona 133/1985
* Praxe v oblasti ochrany životního prostředí výhodou
* Aktivní ŘP sk. B
* Vysoké pracovní nasazení
* Iniciativa, zaměření na výsledek
* Bydliště ideálně v Liberci, případně mezi Libercem a Mladou Boleslavi

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura OPTIMA RECRUITMENT EUROPE díky svým znalostem, kvalifikaci a profesním zdrojům spojuje vysoký standard a konkurenceschopnou cenu. Máme zastoupení v několika evropských zemích a více než 15 let zkušeností v personalistice.

Specializujeme se na obsazování kvalifikovaných kandidátů na permanentní pracovní pozice, jak v České republice, tak i v zahraničí, a rovněž na krátkodobý i dlouhodobý pronájem pracovníků. Na jakékoli Vaše potřeby jsme schopni rychle reagovat. Kandidáty vyhledáváme prostřednictvím cílených inzertních kampaní, v interní databáze, pomocí přímého oslovování a executive search.

V České republice nabízíme kompletní personální služby od administrativních pozic až po vrcholový management, specialisty - technické a IT profese, strojírenství a výroba, finance, zdravotnictví a farmacie, hotelový průmysl a gastronomie.

V Evropské unii zajišťujeme vysoce kvalifikované zaměstnance - zaměřujeme se na technické a IT profese, strojírenství a výrobu, stavebnictví, hotelový průmysl a gastronomii, finance.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců
ID: 1839691  Datum zveřejnění: 9.2.2015