Senior Asistent/ka provozního oddělení v rozsahu 20 hodin týdně - OZP!

OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek
Termín nástupu
ihned nebo dle dohody

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Administrativní a organizační podpora Manažera Provozního oddělení
• Spolupráce v oblasti office managementu, personalistiky,
• Obstarávání technického vybavení, fakturace (zákazníci, dodavatelé)
• Webdispečink – sledovat náklady a provoz jednotlivých aut, koordinovat jízdy
• Příprava a vyhodnocení tenderů na nové dodavatele
• Zadávání úkolů, stanovování priorit a kontrola práce administrativních pracovníků (2-3 lidé)

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Odměnu odpovídající významu pozice s dynamickým růstem dle dosahovaných výsledků
• Příjemné a přátelské pracovní prostředí
• Možnost práce pro velmi úspěšnou českou společnost
• Odborné i manažerské vzdělávání a rozšiřování kvalifikace
• Výraznou možnost seberealizace v rámci rozvoje společnosti

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné administrativní a podpůrné služby

Pro našeho klienta – úspěšnou a renomovanou společnost, která poskytuje komplexní služby v oblasti bezpečnosti práce, požární ochrany a ochrany životního prostředí, hledáme vhodného kandidáta/ku pro pozici ASISTENT/KA ODDĚLENÍ BOZP A PO v rozsahu 20 hodin týdne (možno domluvit individuálně).

Pozice je určena výhradně pro lidi se zdravotním postižením (takovým aby byli schopni vykonávat popsanou náplň práce a splňovali požadavky viz. níže) A SOUČASNĚ aby zaměstnavatel mohl čerpat kompenzace od Úřadu práce.
Zaměstnavatel sídlí na Praze 9, kancelář je v patře, kde se vchází po 12 schodech. Je potřeba, aby vhodný kandidát byl schopen se pohybovat v rámci kancelaře (možno i s berlemi).
Od příštího roku bude sídlit v Satalicích.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SŠ vzdělání
• Minimálně 2 roky praxe v organizačních činnostech, administrativě nebo jako výkonný asistent nebo Office Manager
• Zkušenost v oblasti personalistiky nebo správou vozového parku nebo v účetním/finančním oddělení
• Výborná znalost Word, Excel, Outlook
• Velmi dobré organizační, administrativní a komunikační dovednosti
• Iniciativnost a zaměření na výsledek
• Schopnost, plánovat, stanovovat priority, stresuodolnost
• ŘP sk. B - výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura OPTIMA RECRUITMENT EUROPE díky svým znalostem, kvalifikaci a profesním zdrojům spojuje vysoký standard a konkurenceschopnou cenu. Máme zastoupení v několika evropských zemích a více než 15 let zkušeností v personalistice.

Specializujeme se na obsazování kvalifikovaných kandidátů na permanentní pracovní pozice, jak v České republice, tak i v zahraničí, a rovněž na krátkodobý i dlouhodobý pronájem pracovníků. Na jakékoli Vaše potřeby jsme schopni rychle reagovat. Kandidáty vyhledáváme prostřednictvím cílených inzertních kampaní, v interní databáze, pomocí přímého oslovování a executive search.

V České republice nabízíme kompletní personální služby od administrativních pozic až po vrcholový management, specialisty - technické a IT profese, strojírenství a výroba, finance, zdravotnictví a farmacie, hotelový průmysl a gastronomie.

V Evropské unii zajišťujeme vysoce kvalifikované zaměstnance - zaměřujeme se na technické a IT profese, strojírenství a výrobu, stavebnictví, hotelový průmysl a gastronomii, finance.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců
ID: 1923897  Datum zveřejnění: 10.11.2014