Koordinátor Divize Služeb

OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Termín nástupu
dle dohody, ideálně ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Koordinace organizační a administrativní činnosti spjaté s výkonem služeb BOZP, PO a ŽP
- Manažerská asistence pro zodpovědného Manažera Divize
- Komunikace a řešení každodenních úkolů s klienty a specialisty BOZP
- Aktivní zvyšování efektivity řídících procesů Divize

Zaměstnanecké výhody, benefity

- odpovídající finanční odměnu dle seniority a zkušeností
- firemní benefity
- odborné i manažerské vzdělávání a rozšiřování kvalifikace
- možnost seberealizace v rámci rozvoje divize a služeb

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné administrativní a podpůrné služby

Pro našeho klienta – úspěšnou a renomovanou společnost, která poskytuje komplexní služby v oblasti bezpečnosti práce, požární ochrany a ochrany životního prostředí, hledáme vhodného kandidáta/ku pro pozici Koordinátor Divize Služeb BOZP, PO a ŽP.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- minimálně SŠ vzdělání
- předchozí praxe v organizačních činnostech, managementu nebo administrativě alespoň 3 roky
- výborná znalost MS Word, Excel, Outlook
- ŘP sk. B
- vysoké pracovní nasazení
- iniciativnost a zaměření na výsledek
- flexibilita, asertivita a schopnost zvládat stresové situace

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura OPTIMA RECRUITMENT EUROPE díky svým znalostem, kvalifikaci a profesním zdrojům spojuje vysoký standard a konkurenceschopnou cenu. Máme zastoupení v několika evropských zemích a více než 15 let zkušeností v personalistice.

Specializujeme se na obsazování kvalifikovaných kandidátů na permanentní pracovní pozice, jak v České republice, tak i v zahraničí, a rovněž na krátkodobý i dlouhodobý pronájem pracovníků. Na jakékoli Vaše potřeby jsme schopni rychle reagovat. Kandidáty vyhledáváme prostřednictvím cílených inzertních kampaní, v interní databáze, pomocí přímého oslovování a executive search.

V České republice nabízíme kompletní personální služby od administrativních pozic až po vrcholový management, specialisty - technické a IT profese, strojírenství a výroba, finance, zdravotnictví a farmacie, hotelový průmysl a gastronomie.

V Evropské unii zajišťujeme vysoce kvalifikované zaměstnance - zaměřujeme se na technické a IT profese, strojírenství a výrobu, stavebnictví, hotelový průmysl a gastronomii, finance.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců
ID: 2090499  Datum zveřejnění: 21.4.2015