Obchodní zástupce/zástupkyně pro Plzeň – zajímavý fix

OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o.

Místo práce
Plzeň - město
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
ihned nebo dle dohody

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- vyhledávání a získávání zákazníků
- péče o stávající zákazníky
- komunikace a řešení každodenních úkolů s klienty
- péče o malé a velké firmy, veřejnou správu

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zajímavé platové ohodnocení – nadstandardní fix + bonusy odvíjející se od výsledků
- služební automobil, notebook a mobil
- po zkušební době stravenky - 100Kč/den
- stabilní zázemí v dynamické, rychle se rozvíjející společnosti
- zaškolení a firemní vzdělávání
- možnost kariérního růstu

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

Pro našeho klienta – dynamickou, úspěšnou a renomovanou společnost, která se zabývá elektronickými aukcemi, hledáme vhodného kandidáta/ku pro pozici Obchodní zástupce/zástupkyně pro Plzeň. Centrála společnosti sídlí v Praze.

Máte zkušenosti s energetikou a obchod Vám také není cizí? Jste energická, kreativní a pozitivní osobnost? Pak čtěte prosím dál.

Místo výkonu práce: Plzeň
Smlouva: podle preferencí kandidáta a na základě dohody – HPP nebo IČO
Termín nástupu: ideálně ihned nebo dle dohody

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

ekonomie nebo energetika

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- minimálně SŠ vzdělání
- předchozí zkušenosti s energetikou nebo péčí o zákazníky a obchodem – minimálně 2-3 roky
- vynikající komunikační schopnosti
- dobrá znalost MS Office, Google Docs výhodou
- ŘP sk. B
- příjemné vystupování
- samostatnost, ale zároveň schopnost pracovat i v týmu
- energickou, kreativní, pozitivní osobnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura OPTIMA RECRUITMENT EUROPE díky svým znalostem, kvalifikaci a profesním zdrojům spojuje vysoký standard a konkurenceschopnou cenu. Máme zastoupení v několika evropských zemích a více než 15 let zkušeností v personalistice.

Specializujeme se na obsazování kvalifikovaných kandidátů na permanentní pracovní pozice, jak v České republice, tak i v zahraničí, a rovněž na krátkodobý i dlouhodobý pronájem pracovníků. Na jakékoli Vaše potřeby jsme schopni rychle reagovat. Kandidáty vyhledáváme prostřednictvím cílených inzertních kampaní, v interní databáze, pomocí přímého oslovování a executive search.

V České republice nabízíme kompletní personální služby od administrativních pozic až po vrcholový management, specialisty - technické a IT profese, strojírenství a výroba, finance, zdravotnictví a farmacie, hotelový průmysl a gastronomie.

V Evropské unii zajišťujeme vysoce kvalifikované zaměstnance - zaměřujeme se na technické a IT profese, strojírenství a výrobu, stavebnictví, hotelový průmysl a gastronomii, finance.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců
ID: 2105620  Datum zveřejnění: 11.5.2015