Senior HR manažer

OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o.

Miesto práce
Uherské Hradiště, Česko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
kdykoliv
Mzdové podmienky (brutto)
80 000 - 130 000 Kč/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Zodpovědnost za personální management ve výrobních závodech v České republice.
  • HR reporting řediteli závodu a korporátním manažerům.
  • Prezentace procesů v rámci auditů kvality.
  • Zodpovědnost za veškeré personální procesy ve společnosti.
  • Spolupráce s odborovou organizací, vedení a organizace kolektivních vyjednávání.
  • Implementace korporátních politik a sjednocování procesů.
  • HR marketing a interní komunikace, akce pro zaměstnance.
  • Spolupodílení se na vytváření firemní kultury.
  • Zodpovědnost za procesy GDPR a Whistleblowing.
  • Servis lokálnímu managementu v Uherském Hradišti.

Zamestnanecké výhody, benefity

  • skvělý kolektiv,
  • možnost realizace a uplatnění svých znalostí a zkušeností,
  • motivující finanční ohodnocení,
  • využití jazykových znalostí a řadu interních benefitů.
  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • příspěvek na péči o zdraví
  • dotované závodní stravování
  • dovolenou nad rámec zákoníku práce
  • možnost dalšího vzdělávání
  • další stabilizační benefity dle vnitřních předpisů a Kolektivní smlouvy
  • nástup možný ihned, popř. dle dohody
  • mzda 80000-130000 podle praxe a zkušeností

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 30 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Hledáme do mezinárodní firmy v oblasti výroby pro elektrotechnický a automobilní průmysl kolegu/kolegyni do manažerského týmu na pozici HR Manažer.
V případě, že Vás naše nabídka oslovila, zašlete nám svůj strukturovaný životopis.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

HR manager

Počet rokov praxe

5

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • jste silná a pozitivní osobnost,
  • jste schopen dotahovat do konce krátkodobé i dlouhodobé projekty,
  • dokážete řešit náročné situace s nadhledem,
  • dokážete komunikovat profesionálně a diplomaticky s lidmi na všech úrovních - od řadových dělníků až po management,
  • řídíte se etickými a morálními principy,
  • dokážete motivovat lidi kolem sebe.
  • Ideálně alespoň 5 let zkušeností na pozici HR Senior Generalist nebo HR Manager/Vedoucí personálního úseku (výrobní firma výhodou).
  • velmi dobrou znalost procesů personálního oddělení a práce s lidmi.
  • zkušenosti s řízením projektů, standardy dle ISO či jiných norem.
  • velmi dobrou znalost pracovního práva a souvisejících předpisů.
  • výbornou angličtinu slovem i písmem.
  • zaměření na výsledek, finanční zodpovědnost.
  • zkušenosti s jednáním s odborovou organizací.
  • práce s produkty MS Office na velmi dobré úrovni a ŘP "B".

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Optima Recruitment Europe je medzinárodná personálna agentúra s viac než 15 ročnou tradíciou na európskom trhu práce. Naša centrálna pobočka sa nachádza v Českej republike, ďaľšie zastúpenie v Írsku, Holandsku a Nemecku. Medzinárodná posobnosť nám umožňuje poskytovať kvalitné služby takisto za hranicami týchto krajín.
Spoločnosť je držiteľom povolenia k sprostredkovaniu práce.
Některé z našich inzerátů, bez ohledu na místo jejich zveřejnění, mohou být napsány v ženském nebo mužském rodě, a to pouze z důvodu maximální plynulosti a srozumitelnosti textu. Přístup naší společnosti ke všem zájemcům o pracovní pozice není jakkoli genderově či jinak diskriminačně ovlivněn.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Leoš Fikeis
Tel.: +420731526255
E-mail: poslať životopis
ID: 4809858  Datum zveřejnění: 17.4.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 80 000 Kč/mesiac