Top ponuka - Autolakýrnik / Prípravár v autolakovni. TPP alebo živnosť, ubytovanie zdarma. mzda od 4500€

OPTIMIS s. r. o.

Miesto práce
Belgicko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď/ Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
3 500 - 4 500 EUR/mesiac+ ubytovanie ZDARMA

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spolupracujeme so špičkovými servismi v Belgicku a Nemecku, kde už viac ako 10 rokov pomáhame pri opravách automobilov po drobných nehodách.

Radi privítame nových kolegov na pozíciu :

PRÍPRAVÁR PRED LAKOVANÍM / LAKÝRNIK v kabíne
Náplň práce :
- Príprava dielov na lakovanie (brúsenie, čistenie, tmelenie, gitovanie)
- Odmastenie, maskovanie, nástrek základnej farby/plniča
- Korekcia nedostatkov
- Retuše škrabancov...

Ak máte väčšiu prax aj ako samostatný LAKÝRNIK, Vaša pracovná náplň bude najmä lakovanie karosérií v kabíne.

+ mzda od 3500 -4500€ mesačne v čistom
+ živnostník od 18€/h na nástup, navyšovanie po úvodnom zaučení
+ ubytovanie zabezpečíme a hradíme my
/samostatná izba, max 20-30min. od práce, apartmán alebo rodinný dom komplet zariadený/
+ príspevok na prvú cestu 100€
+ možnosť "skúšky" na 2-3 týždne ak ste zamestnaný a zvažujete, či Vám bude práca u nás vyhovovať
+ celoročná práca ale vieme sa dohodnúť aj na turnusoch
+ slovenská pracovná zmluva na TPP alebo živnosť

V prípade záujmu prosím pošlite svoj životopis na email [email protected] a rada Vás budem kontaktovať.
Ak spĺňate podmienku praxe určite sa dohodneme na ďalšom postupe.
Voľné miesta v autoservisoch v Belgicku aj Nemecku na pozície :
- Klampiar
- Lakýrnik
- Lakýrnik/prípravár
- Umývač /detailing + leštenie/
- Automechanik

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Prax na pozícii/v oblasti

autolakýrnik, prípravár pred lakovaním

Počet rokov praxe

3

- Potrebná je prax s prácou v AUTOLAKOVNI
/ striekanie priemyselných konštrukcií nepostačuje/
- Precízna práca
- Ochota vycestovať za prácou
- Znalosť anglického jazyk je výhodou nie podmienkou

Už viac ako 10 rokov spolupracujeme s tými najlepšími. V špičkových autoservisoch v Belgicku a Nemecku opravujeme autá po drobných nehodách/poistných udalostiach.
ID: 4781164  Datum zveřejnění: 11.3.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 3 500 EUR/mesiac