Obchodní referent

OPTOKON, a.s. (MPSV)

Místo práce
250, 586 01 Jihlava, Okres Jihlava
plný úvazek
Termín nástupu
2016-08-01
Mzdové podmínky (brutto)
18000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obchodní referenti (33392)

Pracoviště a kontakty

Firma:OPTOKON, a.s., IČ 13692283, http://www.optokon.com
Pracoviště:Červený Kříž 250, 58601 Jihlava 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-08-01
Mzdové rozpětí:od 18000 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Podnikové stravování
Dovolená navíc
Zvláštní prémie

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce Jihlava, Červený Kříž 250.
Požadujeme znalost obchodního zákoníku .
Nabízíme zázemí ve stabilní úspěšně rozvíjející se společnosti + zvláštní prémie.
Profesní životopis v AJ a zasílejte na [email protected] nebo [email protected]

Poslední změna:2016-06-01, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Jihlava

číslo volného místa: 10878870780

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Německý jazyk - Úplný začátečník (A1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
Práce s PC - jiné, Win,Word, Internet Explorel,Outlook
Jazykové znalosti:Angličtina - Aktivní, slovem i písmem
Němčina - Pasivní
Požadované vzdelání:Telekomunikace